Voleybol dünyası yasta! 4 isim depremde hayatını kaybetti – Voleybol Haberleri

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi derinden sarsan depremlerin peşinden yıkıntı altında kalan Hatay Voleybol Ekibi sporcularından Gözde Öztürk, Arzu Mucuk ve Ahsen Baş’ın yaşamını kaybettiğini duyurdu.

Federasyonun toplumsal medya hesabından meydana getirilen açıklamada, “Hatay Voleybol Ekibi sporcularından Gözde Öztürk, Arzu Mucuk ve Ahsen Baş’ın zelzele felaketinde vefat ettiklerini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcularımıza ve yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Tanrı’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Camiamızın başı sağ olsun” ifadelerine yer verildi.

İREM KURTOĞLU DA HAYATINI KAYBETTİ

Hatay Voleybol Ekibi’ndan meydana getirilen açıklamada ise, voleybolculardan İrem Kurtoğlu’nu arama kurtarma çalışmalarının devam etmiş olduğu belirtilmişti. İlerleyen saatlerde bir acı haber daha geldi ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Hatay Voleybol Ekibi sporcularından İrem Kurtoğlu’nun depremde yaşamını kaybettiğini duyurdu.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi derinden sarsan depremlerin peşinden yıkıntı altında kalan Rasus Kimya Hatay Voleybol Ekibi sporcularından İrem Kurtoğlu’nun vefat ettiğini deklare etti. Federasyonun toplumsal medya hesabından meydana getirilen paylaşımda, “Vatanımızda meydana gelen zelzele felaketinde Hatay Voleybol Ekibi sporcularından İrem Kurtoğlu’nun vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcumuza ve yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Tanrı’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Camiamızın başı sağ olsun” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz