Eda Erdem’den duygusal mesaj: Kalbimizde acıları hep taze kalacak – Voleybol Haberleri

Kahramanmaraş’ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde meydana gelen ve 10 ildeki milyonlarca kişiyi etkileyen depremlerin tesirleri sürüyor. Depremzedeler için Türkiye tek yürek oldu.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremde bilhassa voleybol dünyası oldukça etkilendi. Vefat haberleri spor dünyasını sarstı.

Son olarak Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi derinden sarsan depremlerin peşinden yıkıntı altında kalan Hatay Voleybol Ekibi sporcularından Gözde Öztürk, Istek Mucuk ve Ahsen Baş’ın yaşamını kaybettiğini duyurdu.

Bu acı haberin peşinden Ulusal Ekip’ın ve Fenerbahçe’nin kaptanı Eda Erdem toplumsal medya hesabından duygu dolu bir bildiri paylaştı.

Tecrübeli oyuncu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yaşamını kaybeden binlerce vatandaşımızın içinde; voleybol ailemizin fertleri, hakemlerimiz, KKTC’den gelen voleybol kafilesi ve son ana kadar yakarış edip bir ümit iyi haberlerini beklediğimiz pırıl pırıl genç voleybolcu kardeşlerimiz de var. Kalbimizde acıları hep taze duracak.”

“Zelzele, asla unutamayacağımız bir kederi yaşattı bizlere. Artık yaraların sarılması adına üzerimize düşen ne var ise halletmeye hazır bir halde geride kalanlara sarılacağız; beraber hayata tutunacağız. Kaybettiklerimize Tanrı’tan rahmet, ailelere sabır arzuluyorum. Başımız sağ olsun.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz