Türkiye Voleybol Federasyonu depremzedeler için yardım kampanyası başlattı – Voleybol Haberleri

TVF’den meydana getirilen izahat şu şekilde;

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve Hatay, Malatya, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Osmaniye ve Şanlıurfa’da da hissedilen depremden etkilenen yurttaşlarımıza destek olmak adına Türkiye Voleybol Federasyonu olarak yardım kampanyası başlatılmıştır.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Sabaha karşı saat 04.17’de meydana gelen zelzele herkesi olduğu şeklinde bizleri de oldukca üzmüştür. Türkiye Voleybol Federasyonu olarak ikimiz de tüm paydaşlarımızla birlikte depremden ziyan olan yurttaşlarımıza giyim, besin ve zelzele bölgesinde kullanılacak araç-gereç yardımında bulunacağız.

Bizimle aynı yolda yürüyen kulüplerimiz, sponsorlarımız, sporcular, antrenörler, hakemler ve tüm voleybol severleri bu kampanyaya destek olmaya çağırıyorum” ifadelerini kullandı.

Besin, giyecek ve zelzele bölgesinde kullanılacak araç-gereç yardımında bulunmak isteyenler, federasyonumuzun aşağıda yer edinen adreslerine malzemeleri getirebilirler. Malzemeler depremden etkilenen yurttaşlarımıza ulaştırılacaktır.

ANKARA
TVF Başkent Voleybol Salonu, Güvenlik Mah. Milas Sok No:9/A Beşevler Yenimahalle / ANKARA

İSTANBUL
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu – Nuh Kuyusu Cad. Seyit Ahmet Deresi Sok. No:5 34660 Zeynepkamil, Üsküdar-İstanbul

İZMİR
Mustafa Kemal Atatürk Voleybol Salonu, Ali Çetinkaya Bulvar No.75 Alsancak/İzmir

BURSA
Cengiz Göllü Voleybol Salonu, İhsaniye Mah. Atlas Sokak No 7 Nilüfer, Bursa

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz