Guidetti depremi! Resmen açıklandı

Son dakika haberi… Türkiye Voleybol Federasyonu, İtalyan alıştırmacı Giovanni Guidetti ile yollarını ayırdığını deklare etti.

Federasyon’dan meydana getirilen izahat şöyleki; 2017 yılından bu yana A Ulusal Hanım Voleybol Takımımızda başantrenör olarak vazife meydana getiren Giovanni Guidetti ile meydana getirilen görüşme sonrasında karşılıklı olarak yolların ayrılmasına karar verilmiştir.

Detaylar hemen sonra Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Giovanni Guidetti’nin birlikte yapacağı basın toplantısıyla açıklanacaktır.

İTALYA MİLLİ TAKIMINA GİDEBİLİR!

Volley News, “Guidetti’nin Davide Mazzanti’nin yerini alacak ilk tercih olacağı bir sır değil” değerlendirmesini yapmış oldu. Bu durumda meşhur antrenörün Vakıfbank ile de yollarını ayırabileceği öne sürülüyor.

VAKIFBANK’LA TARİH YAZDI

50 yaşındaki Giovanni Guidetti, 2008 yılından bu yana Vakıfbank Hanım Voleybol Ekibi’nı çalıştırıyor. İtalyan hoca, Vakıfla Avrupa ve Dünya şampiyonlukları dahil olmak suretiyle sayısız başarılar kazanmıştır. 

BAHAR TOKSOY’LA EVLENDİ

2017 yılından itibaren “Filenin Sultanları” namıyla malum Türkiye Hanım Voleybol Ulusal Ekibi’nın başantrenörlüğünü de üstüne alan Guidetti, bunun yanı sıra voleybolun tabana yayılması çalışmalarında da etken rol aldı. Guidetti, eski ulusal voleybolcu Bahar Toksoy ile evlenerek, tabiri caizse “Bizlerden biri oldu adeta”…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz