Türkiye Voleybol Federasyonu'na yeni sponsor

Aras Kargo, Türkiye Voleybol Federasyonu’na sponsor oldu. Sponsorluk anlaşmasına Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Aras Kargo Genel Müdür Utku Ayyarkın, ulusal voleybolcular Cansu Özbay ile Ahmet Tümer katıldı.

Türk voleybolunun elde etmiş olduğu başarılarla dünyada marka haline geldiğini belirterek sözlerine başlamış olan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Türk voleybolunun ne kadar güzel şeyler yaptığını görmek bizleri mutlu ediyor. Bu yolculukta bizlerle birlikte olan her paydaş benzer biçimde sponsorlar da oldukça mühim. Aras Kargo ile sponsorluk anlaşması, yol arkadaşlığı ve ev sahibi ortaklığı yapacağız. Türk voleybol tarihinde olmadığı kadar sponsor sayısına ulaştık. Bu başarıların ne kadar mühim bulunduğunun bilincindeyiz. Bu yolda başarıların arkasında bir ekip var. Bir sloganımız var; ‘Çoğumuz aynı takımdayız.’ Yandaş kitlemizi ve voleybol sevgisini her geçen gün büyüttük. Bu yolculukta sponsorların ne kadar mühim bulunduğunu biliyoruz. Aras Kargo ailesine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Türk voleybolu bu destekle oldukça daha güzel işler meydana getirecek. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Utku Ayyarkın: “Yapacağımız oldukça mühim işler var”

Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, sponsorluk anlaşmalarıyla devamlı kulüplere ve federasyonlara destek olduklarını belirterek, “Sultanlar ve Efeler’in başarısıyla evlatlarımızın bu mevzuya ilgisi bambaşka bir noktaya geliyor. Davetimiz kabul görmüş oldu, bu anlamlı formayı bizlere teslim edecekler, ikimiz de onların güzel neticelerini sizlerle paylaşacağız. Yapacağımız oldukça mühim işler var. Ümit ederim bu, hayırlı bir seyahat olur. Buradan ateşlediğimiz yapı, bizlere finalle geri döner. Ikimiz de Aras Kargo olarak ‘Kupayı getirdik’ deriz” dedi. Ulusal voleybolcu Cansu Özbay da meydana getirilen anlaşmadan dolayı oldukça mutlu bulunduğunu söyleyerek, “Aras Kargo’nun ulusal takımın sponsoru olmasından dolayı oldukça mutluyuz. Ümit ederim bu beraberlik Türk voleybolu için hayırlı olur” diye konuştu. Bir öteki ulusal voleybolcu Ahmet Tümer de, anlaşmanın hayırlı olmasını söylemiş oldu ve sponsor desteğinin kendileri için oldukça mühim bulunduğunun altını çizerek “Aras Kargo’yu yanımızda görmekten dolayı oldukça mutluyuz. Her geçen gün daha büyük bir aile oluyoruz. Ümit ederim daha büyük bir başarıya imza atarız. Filenin Sultanları’nın bizleri gururlandıracağına inanırım. Çıtayı oldukça yükselttiler. Ikimiz de yükseltiyoruz. Ümit ederim madalya ya da kupayla dönerler” dedi.

Üstündağ: “2026 Dünya Şampiyonası, yüzde 90 Türkiye’de olacak”

Türkiye’nin yapmış olduğu organizasyonların kusursuz şekilde gerçekleştiğini ifade ederek sözlerini sürdüren Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 2026 Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası’na ev sahipliği yapmak istediklerini söyleyerek “Avrupa ve dünyada organizasyon yapma anlamında bir numarayız. Oldukça mühim girişimlerimiz var. Bir ihtimal gene bir ilki gerçekleştiririz. Talip olduk. 2026 Dünya Şampiyonası, yüzde 90 Türkiye’de olacak. Bu mevzuda Cumhurbaşkanımız da bizlere destek verdi. İnşallah hayırlısı olur. 2025 Avrupa Şampiyonası da burada olabilir” dedi. Açıklamaların arkasından toplu fotoğraf çekimiyle lansman tamamlandı.

İHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz