Türkiye Voleybol Federasyonu'na yeni sponsor

E-ticaret platformlarından Trendyol, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yapmış olduğu iş birliğiyle Voleybol Ulusal Takımlar ana sponsorlarından biri oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Trendyol arasındaki basın toplantısı, TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yapılmış oldu.

Basın toplantısına; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Ulusal Takımlardan Görevli Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, TVF Basından Görevli Yönetim Kurulu Üyesi / Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, TVF Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Görevli Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, TVF Adam Ulusal Takımlar Koordinatörü Semih Oktay, ulusal voleybolcular Eda Erdem ile Arslan Ekşi, Trendyol Kurucu Ortağı Begüm Tekin, TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren ile basın mensupları katıldı.

İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Trendyol, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki Voleybol Ulusal Takımları ile iş birliğinde bulunacak. Ek olarak Trendyol logosu, 3 yıl süresince Hanım Ulusal Takımlar formasının taytında bulunacak.

Sponsorluk anlaşmasında açılış konuşmasını icra eden Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söylemiş oldu:

“Türk voleybolu, her insanın takdir etmiş olduğu, ülkemizin gurur deposu olan bir branş. Bu yıl Ulusal ekip sezonu, A Ulusal Adam Voleybol Takımımızın Elazığ’da oynadığı Avrupa Altın Ligi Erkekler müsabakasıyla başladı. Filenin Efeleri, Slovakya karşısında elde etmiş olduğu 3-0’lık galibiyetiyle hepimizin yüzünü güldürdü. Anadolu’nun güzide şehirlerinden önde gelen Elazığ’da oynanan maçta, gösterdikleri çok büyük ev sahipliği ve destekleri için Elazığ halkına oldukça teşekkür ediyorum.

A Ulusal Hanım Voleybol Takımımız ise ulusal ekip sezonuna, 31 Mayıs’ta başlamış olacak Milletler Ligi grup etabı karşılaşmalarıyla merhaba diyecek. Bu yıl bir ilki daha gerçekleştirmenin gururuyla Milletler Ligi’nin final etabını da Ankara’da düzenleyeceğiz. Geçtiğimiz hafta ülkemize Avrupa’nın en büyük madalyasını getiren VakıfBank’ın CEV Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu da bir kez daha canı gönülden kutluyorum.

Trendyol, oldukça elit ve geniş kitlelerle hizmet eden, ülkemizin gururu olan bir müessese. Bu güzel iş birliğinde alın teri döken her insana, başta Trendyol Grup Başkanı Çağlayan Çetin olmak suretiyle tüm Trendyol ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bizi bu süreçte yalnız bırakmadıkları, Türk voleybolunun yol arkadaşı oldukları, aynı takımın oyuncusu olduğumuz için de mutlu ve gururluyuz. Bizim daha beraber meydana getirecek oldukça işimiz var. Dünya Şampiyonası’nda, Olimpiyat Oyunları’nda, Milletler Ligi’nde, Avrupa Şampiyonası’nda, kısacası tüm organizasyonlarda yer almak ve aşama kazanmak istiyoruz. Bizi bu yolda destekleyen her insana oldukça teşekkür ediyor, Trendyol ekibine de voleybol ailesine hoş geldiniz diyorum.

Şunun da altını çizmek isterim, Trendyol hem ulusal takımlar ana sponsoru hem de Yapınak Voleybol projemizin sponsoru olarak aramıza katıldı. Biz TVF olarak gençlere yönelik yatırımlar yapıyoruz. Yapınak Voleybol Okullarımızın sayısını bugünden sonrasında, Trendyol ailesinin bizlere verdiği destekle daha da artıracağız. Bu projedeki duyarlılıkları ve gençlere yatırım mevzusundaki hassasiyetleri sebebiyle Trendyol Grup Başkanı Çağlayan Çetin’e ek olarak teşekkür etmek isterim. Bu imzayla beraber, Trendyol bizlere ‘bir tek bugünün sponsoru değil, geleceğin sponsoru olarak sabırla ilerleyeceğiniz her yolda sizinle birlikteyiz’ dedi, bu kıymetli katkıları bizim için oldukça kıymetli.”

Sponsorluğun bilgileri hakkında data veren Trendyol Grup Başkanı Çağlayan Çetin, “Trendyol olarak, 30 milyonu aşkın müşterimiz ve 260 binden fazla satıcımızla beraber, bayrağımızı daima gururla dalgalandıran ulusal değerimiz Voleybol Ulusal Takımlarımızın başarı yolculuğuna katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm Trendyol ailesinin güzel dilekleri sizinle beraber olacak, başarılarınızla gurur duyacağız. Türkiye’nin Trendyol’u olarak, ülkemiz değerlerinin yanında olmayı daima sorumluluğumuz olarak görüyoruz.

Ülkemizdeki daha oldukça evladı voleybol ile buluşturmayı hedefleyen ve Federasyonumuz tarafınca kurulan Yapınak Voleybol’a da tam desteğimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Anadolu’nun 32 şehrinde bulunan 35 Yapınak Voleybol Okulları’nın sayılarını beraber daha da artıracak, çocuklarımızı ve gençlerimizi voleybol ile buluşturacağız” dedi.

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi Kaptanı Eda Erdem de sponsorluk ilgili şunları söylemiş oldu, “Bu iş birliğinin beni ek olarak mutlu ettiğini söylemeliyim. Biz, oldukça değişik bir federasyonuz, aile gibiyiz. Trendyol ile bugünden itibaren ailemiz daha da büyüyor. Bu birlikteliğin bizlere uğurlu gelmesini temenni ediyorum. Gençlere yönelik desteği de oldukça kıymetli buluyorum. Bu yıl Filenin Sultanları olarak geçen senenin daha önüne geçmek için mücadelemizi vereceğiz.”

A Ulusal Adam Voleybol Ekibi Kaptanı Arslan Ekşi de, “Trendyol’a en başarı göstermiş spor dalı olan voleybola güvenleri ve katkılarından dolayı teşekkür ediyor, bu birlikteliğin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların arkasından, TVF Başkanı Üstündağ, Türk voleyboluna gösterdikleri destek ve katkılardan dolayı Çağlayan Çetin’e teşekkür plaketi, top ve adının yazılı olduğu ulusal ekip forması takdim etti.

Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin de, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ adına Türkiye Eğitim Vakfı’na bağışta bulundukları sertifikayı takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz