Maria Sharapova, karantinada hayranlarıyla sohbet etmek için telefon numarasını paylaştı

Dünya sporunun en başarıya ulaşmış figürlerinden kabul edilen ve Şubat ayında etken sporculuk yaşamını noktalayan tenisçi Maria Sharapova, tüm dünyada yaşamı nüzul eden koranavirüs pandemisi sebebiyle vaktini evde değerlendiriyor.Bu sürede toplumsal medyayı etken kullanan ve fanatiklerine daha çok vakit ayıran Sharapova, bu zamana kadar görülmemiş bir hamle yaparak dikkatleri üstüne çekti.

TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI

32 yaşındaki Sharapova, Twitter hesabından telefon numarasını paylaştı ve ileti atan her insana yanıt vereceğini söylemiş oldu. Geçtiğimiz hafta 150 kişiyle video konuşma yaptığını söyleyen Sharapova, daha oldukça kişiye ulaşmak istediğini açıkladı.

“EVDE NELER YAPTIĞINIZI ANLATMANIZI İSTİYORUM”

“Tüm takipçilerim ve hayranlarımla kontakt kurmanın bir yolunu bulmaya çalıştım” diyen Rus tenisçi, “Geçen hafta yaptığım sohbetleri oldukça sevdim ve keşke daha çok kişiyle söyleşi edebilseydim. Bundan dolayı çoğumuz evde kendimizi hapsediyoruz. Bu yüzden evde geçirdiğiniz vakitte neler yaptığınızı bana anlatmanızı isterim. Size bir telefon numarası bırakıyorum. Bana direkt bu numara üstünden ulaşabilirsiniz. Size yanıt vereceğim” ifadelerini kullandı.Sharapova’nın bu hamlesine bir tek fanatikleri değil, tenis dünyasının meşhur adları de şaşırdı. Amerikalı Tenisçi Mardy Fish, Sharapova’nın numarasını paylaşmış olduğu tweete cevap olarak şaşırdığını simgeleyen emoji koydu. Sharapova, Fish’in bu mesajına “Bana ileti at” diyerek karşılık verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz