Nadal'ın amcası açıkladı! Bill Gates corona virüsü biliyormuş

Corona virüs sebebiyle neredeyse tüm spor organizasyonları ertelenirken salgının vurmuş olduğu sporlardan birisi de tenis oldu. Rafael Nadal’ın ise Microsoft’un kurucusu Bill Gates ile corona virüs hakkında konuşmuş olduğu ve Gates’in Nadal’ı uyardığı da ortaya çıktı. Rafael Nadal ile Roger Federer, 8 Şubat tarihinde Cenup Afrika’da yardım amaçlı bir maç için karşı karşıya gelmişti. Afrikalı evlatların eğitimine destek amaçlı meydana getirilen şov maçında Federer, Nadal’ı 2-1 yenmişti. ABD’li iş adamı Bill Gates de aynı maça katılmış ve yardım kampanyasına destek olmuştu.

İspanyol tenisçinin amcası, bununla beraber da Barcelona’nın eski futbolcusu olan Toni Nadal ise corona virüs hakkında itirafta bulunmuş oldu. Marca gazetesine konuşan Nadal, Rafael Nadal ile Bill Gates içinde meydana getirilen corona virüs konuşmasını söyledi ve Bill Gates’in yapmış olduğu ikazları paylaştı.

Toni Nadal, ”Yeğenim Cenup Afrika’da Bill Gates ile konuşmuş ve Çin’de corona virüs hakkında neler olacağını sormuş. Bill Gates ise kısa sürede işlerin daha da kötüye gideceğini ve virüsün tüm dünyaya yayılacağını söylemiş. Eğer tedbir almazsak tehlikenin oldukca ciddi boyuta ulaşacağından bahsetmiş.” sözlerini kullandı.

Bill Gates, geçtiğimiz günlerde de her insanın karantina altında kalmasını ve dışarıya asla çıkılmaması gerektiği mevzusunda uyarılarda bulunmuştu. Rafael Nadal ise İspanya’da evinde kendini karantinaya aldığını açıklamıştı.

Bill Gates, 14 Mart 2020 tarihinde görevini bırakmıştı

14 Mart 2020 tarihinde ABD’nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft, firmanın kurucusu ve teknoloji danışmanı Bill Gates’in yönetimden ayrıldığını duyurmuştu.

(Spor Arena)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz