Davis Cup'ta kuralar çekildi

Serik’e bağlı Belek gezim merkezindeki bir otelde 6-7 Mart tarihinde yapılacak olan Avrupa/Afrika Bölgesi 1. Grup play-off müsabakaları için meydana gelen kura çekim törenine İsrail Tenis Federasyonu Başkanı Yoni Yarom, Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mirza Erkan Naibi, Başhakem Phil Evans ile her iki takımın oyuncuları katıldı.

Basın toplantısında konuşan Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mirza Erkan Naibi, İsrail ulusal takımını Türkiye’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söylemiş oldu. İki gün sürecek müsabakaların oldukça çekişmeli geçeceğine inandığını belirten Naibi, her iki takıma da başarı diledi.

Kura çekimini icra eden Başhakem Phil Evans, Davis Cup’ın dünya tenisinin oldukca mühim bir organizasyonu bulunduğunu ve bu organizasyona 142 milletin katıldığını kaydetti.

Konuşmaların arkasından Başhakem Phil Evans tarafınca kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimi sonucunda; ilk gün teklerde Cem İlkel ile Daniel Cukierman, Altuğ Çelikbilek ile Ben Patael karşı karşıya gelecek. İkinci gün ise çiftlerde Yankı Erel- Sarp Arabigün ikilisiyle Daniel Cukierman – Jonathan Erlich ikilisi, teklerde Cem İlkel ile Ben Patael, Altuğ Çelikbilek ile Daniel Cukierman karşılaşacak oynayacak.

Toplantı sonunda her iki ekip fotoğraf çektirdi ve birbirlerine başarı diledi.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz