Sporsever işinsanı İbrahim Murat Gündüz’ün desteklediği  Milli sporcu Melis Nazlıcan Talun Muaythai  spor toto süper ligi şampiyonu oldu.

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Yardımcısı Sporsever iş insanı İbrahim Murat Gündüz’ün çok sevdiği ve değer verdiğiği muaythai-kickboks ve boks sporları yapan  Melis Nazlıcan Talun  Türkiye Muaythai Spor Toto Süper Ligleri şampiyonu oldu.

Türkiye Muaythai Spor Toto Süper Ligi şampiyonluğu ile İtalya’da yapılacak olan MUay Thai Avrupa Şampiyonasına gitmeye hak kazanan Talun antrenörü Şahin Eroğlu’na ve İbrahm Murat Gündüz’e verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Türkiye Muaythai Milli Takımı Teknik Direktörü Şahin Eroğlu ile İbrahim Murat Gündüz’ün başarıları ile gurur duydukları Milli Sporcu  Melis Nazlıcan Talun  her çıktığı maça galip gelmek için çıkacağını, desteklerinden dolayı ı antrenörü Şahin Eroğlu ve sporcuların abisi olarak tanınan İbrahim Murat Gündüz’ü hiçbir zaman mahcup etmeyeceğini söyledi.

Şahin Eroğlu ismini sporseveler  2022 yılında  abu Dabi’de yapılan elit class Muay Thai Şampiyonasında Tayland’ı hezimete  uğratması ile tanıyorlar.

Muaythai elit class Dünya Şampiyonasında Ülkemizi Dünya sıralamasında üçüncülüğe yükselten ve Muay Thai Milli Takımımıza tarihi bir zafer yaşatan Şahin Eroğlu ile Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Yardımcısı İbrahim Murat Gündüz’ün yeni hedefleri sporcuları Melis Nazlıcan Talun’u İtalya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi gururlandıracak bir galibiyet kazandırmak ve yakın zamanda Hindistan’da düzenlenecek olan The Punch Boxing organizasyonunda WBC profesyonel boks maçında Türk Boks Tarihine adını yazdıracak bir galibiyet kazandırmak.

Tayland’ı hezimete uğratarak Türkiye’ye 18 Madalya kazandırmış, Tayland’ın milli sporu olan Muay Thai sporunda Tayland’lı sporculardan daha fazla galibiyet almış Muaythai Milli Takımımızın Teknik Direktörü Şahin eroğlu Hindistan’da düzenlenecek olan WBC profesyonel boks organizasuonunda İbrahim Murat Gündüz ile birlikte Hindistan’ı da hezimete uğratmak istediklerini belirttiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz