Özhaseki: Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası'nın Erciyes’te yapılmasından dolayı mutluyuz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahalli Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin gayretleri ile Cumhuriyetin 100’üncü yılının internasyonal ilk etkinliği olacak SNX TÜRKİYE, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek. 

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke ve Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Murat Cahit Cıngı ile beraber organizasyonun Cumhurbaşkanlığı himayelerine alınması mevzusunda destekleri mevzusunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye teşekkür ziyaretinde bulunmuş oldu.

AK Parti Genel Merkezi’ndeki buluşmada konuşan Mehmet Özhaseki, “Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası’nın ülkemize kazandırılmasından dolayı mutluyuz. Erciyes ile ilgili tüm altyapıyı geçmiş dönemlerimizde hazırladık. Şimdi internasyonal tanıtım tarafı kaldı. Cumhurbaşkanımızın himayesinde internasyonal mühim bir organizasyonun Erciyes’te yapılmasından dolayı mutluyuz. Cumhurbaşkanımızın bu mevzuya teveccühte bulunması himayeye alması Erciyes’e ne kadar ehemmiyet verdiğinin bir göstergesi. Himaye ve Dünya Şampiyonası şehrimize hayırlı olsun” dedi. (DHA) 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz