Ayhancan Güven sezona zaferle başladı

Türkiye’nin en başarı göstermiş motor sporları pilotlarından biri olarak gösterilen Ayhancan Itimat, Porsche Mobil 1 Supercup Virtual Edition simülasyon yarış serisine zaferle başladı. 4 Nisan tarihinde İspanya’nın meşhur Katalonya Pisti’nde meydana gelen sürem açılışı 2 yarış üstünden yapılmış oldu. İlk yarışı ikinci sırada tamamlayan Red Bull sporcusu Ayhancan Itimat, büyük mücadeleye sahne olan ikinci yarışta Larry Ten Voorde’nin önünde damalı bayrağı ilk geçen isim oldu ve şampiyonada 45 puanla birinci sıraya terfi etti.

18 Nisan’da sezonun 3. ve 4. yarışlarında efsanevi Silverstone Pisti’nde savaşım edecek olan Itimat’’ Larry ile sıkı ve temiz bir mücadeleye girdik. Simülasyon yarışlarının da ne kadar heyecanlı olabileceğini her insana kanıtladık. Şampiyonaya zaferle adım atmak mükemmel bir duygu’’ ifadesini kullandı.

Yarışlar Red Bull Gaming Ground @HOME’da

Büyük mücadeleye sahne olan yarış Twitch.tv/redbulltr adresinden yine izlenebiliyor. Tüm dünyada motor sporlarına özlem kalınan bu günlerde Ayhancan Itimat’in simülasyon yarışları Red Bull Gaming Ground @HOME’da devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz