Can ve Deniz Öncü kardeşler yarışlara evlerinde hazırlanıyor

Kabiliyetleriyle ön plana çıkan Öncü kardeşlerden Can Öncü, Dünya Süpersport Şampiyonası’nda yarışıyor. Turkish Puccetti Racing Team adına yarışan Can ek olarak en geç GP şampiyonu unvanına haiz bir isim. Dünya Moto 3 Şampiyonası’nda Red Bull KTM Tech3 ekibi adına yarışan Deniz Öncü ise, Asya Kupası Şampiyonu ve Avrupa Süpermoto Şampiyonu olmayı başardı. 

‘EVDE KAL’ MESAJI VERDİLER

Redbull sporcusu Öncü kardeşler, Demirören Haber Ajansı (DHA) vesilesiyle ‘Evde kal’ mesajı verdiler

Antrenmanlarına evlerinin bahçesinde devam ettiklerini belirten Can Öncü, “Şu anda koronavirüsten dolayı yarışlarımızın hepsi ertelendi. Ikimiz de antrenmanlarımızı daha oldukca bahçemizde yapıyoruz, olabildiğince daha dikkatli olmaya çalışıyoruz. Siz de insanlarla aranızdaki mesafeyi olabildiğince korumaya çalışın, dikkatli olun. En kısa sürede pistlere dönerek, sizlere keyifli yarışlar göstermek isterim. Koronavirüsü atlattıktan sonrasında hepinizle görüşmek suretiyle” ifadelerini kullandı.

DENİZ ÖNCÜ: UMUYORUM Kİ DÜNYADAKİ DURUMLAR DÜZGÜN BİR HAL ALIR

Mecburi olmadıkça vatandaşların evden çıkmaması gerektiğine vurgu meydana getiren Deniz Öncü ise, “Bildiğiniz şeklinde 2020 senesinde koronavirüs ortaya çıktı. Oldukca süratli şekilde yayılıyor, insandan insana geçiyor. Devletimizin söylediği şeklinde lütfen sokağa çıkmayın. Olabildiğince evde kalınca. İhtiyacınız halinde dışarı çıkın. Şu sebeple hakikaten süratli yayılıyor ve bu virüs öldürücü bir şey. Bildiğiniz şeklinde bizim sezonumuz da Haziran, Temmuz aylarına kadar ertelendi. Ümit ederim daha da ertelenmez ve bu virüs ortadan kalkar. Ümit ederim ki biz yarışlara gideriz ve dünyadaki durumlar muntazam bir hal alır. Lütfen hepimiz evinde kalsın. Biz de evde kalıp, antrenmanlarımızı evde halletmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz