LIQUI MOLY Türkiye Motokros Şampiyonası’nın isim sponsoru oldu

LIQUI MOLY motosiklet yağları Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafınca düzenlenen Türkiye Motokros Şampiyonası’nın isim sponsoru oldu.

Devletimizde düzenlenen en mühim motor sporları organizasyonlarından olan Türkiye Motokros Şampiyonası’na, güç katmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten LIQUI MOLY Bölge Müdürü Bülent Gülen, “Türkiye’nin en mühim motor sporları organizasyonuna ismimizi vermekten dolayı mutlu ve gururluyuz. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun yapmış olduğu başarı göstermiş organizasyonları yakından takip ediyoruz. Marka olarak bu başarının yanında olup, destek vermek istedik. Birbirinden sıkıntılı pistlerde yapılacak şampiyona bizlere, LIQUI MOLY motosiklet yağlarının performansını sergilemek için ideal bir ortam sağlayacak. Sporcuların performansları bizim vereceğimiz ürünlerle daha da artacak. Gayemiz uzun süre Türkiye Şampiyonalarının içinde olmak.” dedi.

Motor sporlarına dünya genelinde katkı veren bir marka olarak TMF ile ortaklık yapmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtirken Türkiye LIQUI MOLY Motorbike Yöneticisi Malik Akkafa, “LIQUI MOLY, dünyada internasyonal mühim yarışlara sponsorluk yapmakta. Bu yıl ilk kez ülkemizdeki bir şampiyonaya ismimizi veriyoruz. Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası’nda yarışan genç sporcular var. Onların performanslarını markamızla geliştirerek, başarılarını arttıracağız. Uzun seneler emek verme niyetindeyiz. İnşallah öteki branşları da kapsayacak bir halde emek verme içinde olacağız. Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası’na hem ismimizle hem de performansımızla katkı verecek olmaktan dolayı oldukça mutluyuz.” diye konuştu.

Internasyonal birçok şampiyonaya sponsorluk icra eden LIQUI MOLY ile ortaklık yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, “Federasyon olarak temel ve müessese gayemiz başta motor sporları alanında Türk gencine, Türk sporuna hizmet etmek. Ülke genelinde başarı göstermiş sporcular yetiştirmek için büyük destekçilere ihtiyacımız var. LIQUI MOLY, motosiklet sektöründe oldukça mühim bir marka ve artık bizimle beraber. Milyonlarca takip edeni olan internasyonal şampiyonalara sponsorluk yapmaktalar. Motor sporlarının ilkokulu olan motokros branşımızda ‘Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası’ ismiyle yer alacaklar. Federasyon olarak Türkiye’de ürün tanıtımı mevzusunda katkımız olacağına inanıyorum. LIQUI MOLY motosiklet yağlarıyla beraber sporcularımızın performansı daha da artacak. Dünya genelinde yeni tip Koronavirüs pandemisi yaşanırken, bizlere olan itimat ve desteklerinden dolayı LIQUI MOLY ailesine oldukça teşekkür ederim.” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz