Rusya Kulüplerarası Golf Turnuvası'nda ödüller verildi

Serik’e bağlı Belek gezim merkezindeki Regnum Carya Otel’de bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Rusya Kulüplerarası Golf Turnuvası’nda dereceye giren takımlar ödüllerini aldı. Üst düzey iş insanlarının katılım gösterdiği turnuvanın şampiyonu geçen senenin da galibi Moscow City Golf Kulübü oldu. Bu yıl turnuvanın ikincisi Zavidovo Golf Kulübü, üçüncüsü ise Links Golf Kulübü oldu.  

Avrupa’nın ilk ve tek tamamı aydınlatılmış golf sahası Carya Golf Club ve ünü Internasyonal düzeye ulaşan National Golf Club’da meydana gelen turnuvaya Rusya’nın değişik bölgelerindeki 14 kulüpten 200 oyuncu katıldı. 3 gün devam eden turnuvaya Rusya’nın iş dünyasındaki mühim isimlerinin yanı sıra, CEO’lar, golf kulüp sahipleri, iş insanları ve siyasetçiler katıldı. Davetliler, güneşli bir havada gerçekleşen turnuvanın tadını çıkardı.  

Regnum Carya Onursal Başkanı Fikret Öztürk, “Rusya Kulüplerarası Golf Turnuvası şeklinde mühim bir turnuvaya üç senedir ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Her yıl daha keyifli bir müsabakaya tanıklık ediyoruz ve ilerleyen yıllarda da bu heyecanı hep beraber yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz