Golfçüler depremzedeler için sahaya çıktı

Geliri Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremde zarar görenler için kullanılacak turnuvaya 40 amatör golfçü katılırken, Titanic Otelleri sahibi Mehmet Aygün, Calista Otel Genel Müdürü Ali Kızıldağ, Titanic Golf Kulübü Genel Müdürü Şehmus Işık benzer biçimde adlar de turnuvada yer aldı.

Taurus Golf Kulübü Başkanı Recep Turan, “Biz Taurus Golf Kulübü olarak toplumsal mesuliyet projesi kapsamında üyelerimizle bazı etkinlikler yapıyoruz. Arkadaşlarla karar aldık, bugünkü turnuvanın geliri ve aramızda toplayacağımız yardımları depremzedeler için kullanacağız. Turnuvanın amacı da bu” dedi.

ATSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü Genel Müdürü Cahit Şahin de, “Geçen günlerde devletimizde gerçekleşen zelzele oldukca acı sonuçlar doğurdu. Yaralılarımız ve kaybettiğimiz insanoğlu var. Doğal bu zelzele bizi derinden yaraladı. Ikimiz de Antalya’daki golf toplumu ve Taurus Golf Kulübü olarak bir nebze de olsa destek verebilir miyiz diye bir turnuva düzenledik. Turnuvanın geliri ve arkadaşlarımızın bağışlarıyla depremzedelere azca da olsa bir faydamız olursa ne mutlu bizlere. Geliri zelzele bölgesinde kullanmak suretiyle yetkililere teslim edeceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz