19. Golf-Mad Pro-Am Golf Turnuvası'nda şampiyon Damien McGrane

Serik ilçesi Belek Gezim Merkezi’nde bulunan Carya ve National Golf Kulübü sahalarında oynanan turnuvada, 26 ülkeden 236 golfçü savaşım etti. Dört gün devam eden turnuvada, sporcular toplam 72 çukurda yarıştı.

Turnuvada, ustalaşmış kategorisinde şampiyonluğu elde eden İrlandalı Damien McGrane, 5 bin avroluk ödülün de sahibi oldu. Organizasyonda, Robin Goger ve Liam Bond ikinciliği paylaştı.

Takımlar kategorisinde Carya Golf sahasında oynanan raundda, ustalaşmış golfçü Bülent Karataş, amatörler Ayda Safin, İlshat Shahiahmetof ve Nikolay Lipatov oluşan ekip, National Golf sahasında oynanan rauntta ise ustalaşmış golfçü, amatör golfçüler Richard Milner, Gary Moore ve Lan Birch den oluşan ekip birinci oldu.

Turnuvada, deliğe en yakın vuruş ödülünü hanımlarda Mafrion Rudzky, erkeklerde Christian Matzey, en uzun vuruş ödülünü ise hanımlarda Aylin Kök, erkeklerde Kristo Kallavus kazanmıştır.

Golf-Mad Organizasyon sorumlusu ve National Golf Kulübü Genel Müdürü Bekir Kara, Golf-Mad Direktörü Edward Lainchbury, Regnum Carya Otel Yönetim Kurulu üyesi Yaratı Deniz ve turizmci Ramazan Üçdan, dereceye girenlere ödüllerini verdi.

Turnuvada, toplam 75 bin avro para ödülü dağıtıldı.

AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz