Max Kruse’den olay sözler: ‘Karakter olarak felaketti!’ Fenerbahçe’nin eski yıldızı…

Fenerbahçe’nin eski yıldızı Max Kruse, “Flatterball” adlı podcast yayınında eski teknik direktörüne zehir zemberek sözler söylemiş oldu. Alman eski futbolcu, söz mevzusu hocanın birçok yıldız oyuncunun önünü kestiği benzer biçimde kendisinin de önünü kestiğini altını çizdi. Max Kruse’nin sert sözleri Almanya’da gündeme oturdu.

KARAR TEBLİĞ EDİLDİ

“YILDIZLARIN ÖNÜNÜ KESTİ”

Wolfsburg’daki eski teknik direktörü Niko Kovac’a serzenişte bulunan Max Kruse, “Niko’nun bir ekibi durdurmak için kendine özgü bir yöntemi var. Kendisinin üst düzey bir hoca bulunduğunu göstermek istiyor. Teknik direktörlük yapmış olduğu tüm kulüplerde takımın en iyi oyuncularının önünü kesti. Monaco’da kaptan Wissam Ben Yedder, Eintracht Frankfurt’ta Alex Meier, Bayern’de Thomas Müller. Ondan sonra Wolfsburg’da da beni durdurdu” dedi.

 

Max Kruseden olay sözler: Karakter olarak felaketti Fenerbahçenin eski yıldızı...

“BU KADAR BENCİL MİSİN?”

Niko Kovac’ın bu hareketlerine şaşırdığını söyleyen Max Kruse, “Hepsi son aşama inatçı oyuncular ve en iyi performans gösteren oyuncular. Daima bir tanesini keserdi. Kendi kendime; ‘Bunu niçin yapıyorsun?’ ‘Bu kadar egoist misin?’ Ya da ‘Kendinden bu kadar mı memnun değilsin?’ diye soruyordum. Acaba kuvvetli oyuncuları yönetim edemeyecek kadar öz güvensiz miydi? Bu yüzden mi ‘Burada patron benim’ mesajı veriyordu? Bence karakter olarak yıkım biri” sözlerini sarf etti.

‘DZEKO’YU BİLE…’

“NE KADAR DA ANTİ SOSYAL!”

Niko Kovac’la sözleşme imzalandığı gün derhal menajeriyle iletişime geçtiğini de vurgulayan Wolfsburg’un eski yıldızı, “Menajerime derhal, o devrin spor direktörü Marcel Schafer’le iletişime geçmesini istedim. Bir çözüm bulmamız icap ettiğini bildirdim. Bana Niko Kovac’ın beni desteklediğini söylediler. Takıma aslına bakarsak formda dönmüştüm. Sadece aktarma periyodu kapandıktan yedi gün sonrasında Kovac beni çağırdı ve, ‘Max, takıma hiçbir katkı sağlamıyorsun, benim yönetimimde artık hiçbir maçta oynamayacaksın’ dedi. Kendi kendime düşündüm: Ne kadar anti-sosyal!” yorumunu yapmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz