Beşiktaş Giovanni van Bronckhorst’tan vazgeçti | İşte yeni teknik direktör adayı! Bugün görüşülecek – Beşiktaş (BJK) Haberleri

Rıza Çalımbay’la yollarını ayırdıktan sonrasında teknik direktör arayışlarına süregelen Beşiktaş’ta flaş bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Bruno Genesio sonrası Giovanni van Bronckhorst’a yönelen siyah-beyazlıların, Hollandalı teknik insanla ilgili yaşanmış olan pürüzler sonrası yeni bir hamlede bulunmuş olduğu iddia edildi.

Süper Lig devinin Giovanni van Bronckhorst’un teknik ekibini bir türlü toparlayamaması sonrası Mircea Lucescu’ya yöneldiği aktarıldı. A Spor’un haberine bakılırsa; Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, kendisine verilen sürede ekibini bir türlü toparlayamayan Giovanni van Bronckhorst ile görüşmelerini noktaladı.

PENALTI VAR MI?

YENİ ADAY LUCESCU

Giovanni van Bronckhorst’un yardımcısı olarak göreve gelmesi beklenen Jean Paul van Gastel için NAC Breda’dan bir türlü izin gelmemesi sonrası bu hamlenin yapıldığı kaydedildi. Siyah-beyazlıların bu gelişme sonrası Mircea Lucescu için harekete geçmiş olduğu vurgulandı.

Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba’nın Mircea Lucescu ile telefonda bir görüşme gerçekleştirdiği açıklandı. Siyah-beyazlıların bu görüşmeden pozitif yönde sinyaller almış olduğu kaydedildi.

Beşiktaş Giovanni van Bronckhorsttan vazgeçti | İşte yeni teknik direktör adayı Bugün görüşülecek

Samet Aybaba’nın Romanya’ya giderek, 78 yaşındaki teknik insanla bugün masaya oturacağı ve karşı karşıya görüşeceği aktarıldı. Mircea Lucescu ile antak kalma sağlanması halinde, ikilinin beraber Türkiye’ye döneceği vurgulandı.

Beşiktaş’ta yönetimin Rizespor maçına Mircea Lucescu ile çıkmayı düşündüğü kaydedildi.

Beşiktaş Giovanni van Bronckhorsttan vazgeçti | İşte yeni teknik direktör adayı Bugün görüşülecek

FEYYAZ UÇAR: HEDEFİMİZ RİZESPOR MAÇINA YETİŞTİRMEK

Beşiktaş’ta futboldan görevli yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Feyyaz Uçar, Kasımpaşa maçından sonrasında yapmış olduğu açıklamada yeni teknik direktörü Rizespor maçına yetiştirmeyi planladıklarını belirtmişti.

Feyyaz Uçar şu ifadeleri kullanmıştı: “Hedefimiz yeni hocayı Çaykur Rizespor maçına yetiştirmek. Esasen yakınız hoca mevzusunda. Takvim de bizi birazcık zorladı. Dönem arasının bu kadar kısa olması elimizi zorlaştırdı. Yetişirse Çaykur Rizespor maçına, yetişmezse bir sonraki maçımıza yeni hocamızla çıkacağız.”

Beşiktaş Giovanni van Bronckhorsttan vazgeçti | İşte yeni teknik direktör adayı Bugün görüşülecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz