Galatasaray’ın yeni transferi Wilfried Zaha, kulüp satın aldı – Galatasaray (GS) Haberleri

Bu sürem yapmış olduğu transferlerle adından söz ettiren Galatasaray, Icardi, Wilfried Zaha, Kerem Demirbay, Cedric Bakambu, Angelino, Halil Dervişoğlu, Günay Güvenç, Sirachan Nas ve son olarak Tete’yi ekibine katmıştı.

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ

Sezonun en bomba transferlerinden önde gelen Zaha, bedelsiz olarak Galatsaray’a imza atmıştı. Sarı kırmızıların Wilfried Zaha için KAP’ yapmış olduğu açıklamalada; ‘Ustalaşmış futbolcu Dazet Wilfried Armel Zaha ile transferi mevzusunda 3 sürem için anlaşmaya varılmıştır. Meydana getirilen anlaşmaya bakılırsa futbolcuya net 2.330.000 Euro tutarında imza tutarı ve her bir futbol sezonu için net 4.350.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.’ denilmişti.

Galatasarayın yeni transferi Wilfried Zaha, kulüp satın aldı

Avrupa’da büyük ses getiren transferde Wilfried Zaha’dan flaş bir hamle geldi.

The Sun’da yer edinen habere bakılırsa; Fildişi Sahilli oyuncu 50 milyon sterlinlik servetinin bir kısmıyla kendine kulüp satın aldı.

ZIYECH TAMAM

Zaha, ülkesinde etkinlik gösteren 4. Lig ekibi Espoir Club D’Abengourou’yu satın alarak oradaki genç oyunculara yeni fırsatlar sağlamak istiyor. Yıldız oyuncu daha ilkin yapmış olduğu açıklamada, “Ülkeme nasıl destek olabilirim diye düşünüyordum. Kardeşim, futbol satın alma fikrini verdiğinde beni izleyen ve aynı fırsatı isteyen evlatları düşünerek kabul ettim. Orada oynamak isteyen fazlaca fazla çocuk olmasına karşın fırsat bulamıyorlar.” ifadelerini kullanmıştı.

YILIN BOMBASI

Crystal Palace ile sözleşmesi bittikten sonrasında boşa çıkan tecrübeli oyuncu bedelsiz bir halde Galatasaray’a imza attı.

Galatasarayın yeni transferi Wilfried Zaha, kulüp satın aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz