Dursun Özbek'ten transfer açıklaması!

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Ocak Ayı Olağan Toplantısı bugün gerçekleştirilirken, başkan Dursun Özbek, sponsorlar ve transferlerle ilgili de sözler sarf etti.

Sponsorluk anlaşmalarıyla ilgili konuşan Dursun Özbek, “Galatasaray’ın geçmiş olduğu zor periyodu daha iyi anlayabilmek için kimi zaman sayıları da konuşmak gerekiyor. Sportif AŞ, son 6 ayda 250 milyon TL zarar deklare etti. Sponsorluk gelirlerimizde düşüş var. En mühim katkıyı veren kısımlar forma göğüs, stadyum isim hakkı. Bunlar geçtiğimiz senelerden geliyor. Meydana getirilen TL anlaşmalar çerçevesinde rakamlar, enflasyona yenik düştü” dedi.

5-6 futbolcularına geçirme teklifleri bulunduğunu ifade eden Dursun Özbek, “Sayın Erden Timur, gelecek hafta, son aşama doyurucu bir halde scout ekibimizin yeni yapılanmasını oldukca detaylı bir halde anlatacak” dedi.

Bugün PFDK’ya sevk edildiğini öğrendiğini söyleyen Özbek, “Ne yaparlarsa yapsınlar biz sonuna kadar doğruları anlatmaya devam edeceğiz. alatasaray başkanlığı ağlama yeri değil, buraya geldiyseniz bunun altından kalkmalısınız. Ne yaparlarsa yapsınlar doğruları söyleyeceğiz. Hayatımın hiçbir döneminde kendimi bu kadar kuvvetli hissetmedim. Galatasaray camiasına ve taraftarına ne kadar teşekkür etsem azdır” dedi.

https://www.instagram.com/p/Cn1Wj0ZIISd/

Kemerburgaz Projesi’ne de değinen Özbek, “Kemerburgaz Projesi’nin gelecek günlerde temel atma töreni olacak” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz