Beşiktaş'ta Ghezzal gelişmesi | Artık dayanamadı!

Beşiktaş ‘ın yıldız futbolcusu Rachid Ghezzal sahalara dönüş için sabırsızlanıyor… 30 yaşındaki kanat oyuncusu, sürem başlangıcında yaşamış olduğu sakatlık sonrası sahalara dönmüş sadece 3 karşılaşmada forma giyip tekrardan ayak tabanında problemle karşılaşınca ameliyat masasına yatmıştı. Son maçına 16 Ekim’de Trabzonspor karşısında çıkan Cezayirli yıldız, 3 ayı aşkın süredir sahalardan uzak. Bu zamanda topa dokunmasına bile izin verilmemiş tecrübeli oyuncu, futbolu oldukca özledi. Bir an ilkin arkadaşlarına katılmak isteyen Ghezzal’ın hasreti o şekilde büyüdü ki bu hafta kenarda kalmaya dayanamadı.

ONAYI ALINCA 5’E 2 PAS ÇALIŞMASINA DAHİL OLDU

Kayserispor maçından bigün ilkin Ümraniye’de meydana getirilen son idman esnasında saha kenarında koşu ve fitness emekleri icra eden Beşiktaşlı futbolcunun, çalışmanın son bölümünde daha çok kendini tutamadığı ortaya çıktı. Teknik ekip ve sıhhat ekibinden birkaç dakika da olsa antrenmana katılabilmek için izin isteyen başarı göstermiş orta sahanın, onayı alınca kendini derhal sahaya attığı ve 5’e 2 pas emek vermesi icra eden arkadaşlarına dahil olarak 3 aylık aranın peşinden ilk kez topa vurmuş olduğu kaydedildi.

ARTIK GÜNLERİ SAYIYOR

Rachid Ghezzal’ın takımla tam çalışmaya geçmesine kısa süre kalmış olduğu, 10 gün içinde arkadaşlarına dahil olacağı öğrenildi. Şubat ayının ikinci haftasında da ekibe alınması beklenen tecrübeli oyuncuya, teknik direktör Şenol Güneş yeni aktarma gözüyle bakıyor. (Sabah)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz