Dursun Özbek'ten Erden Timur tepkisi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten Erden Timur tepkisi geldi. Galatasaray Lisesi’nde gerçekleşen Berat Töreni’nde açıklamalarda bulunan Özbek, Erden Timur için meydana getirilen seviyesiz söylemleri kınadığını söylemiş oldu. Özbek ek olarak “Biz hepimiz için hakkaniyet istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Erden Timur tepkisi!

“Açıklamamızda, PFDK’nın adaleti sağlaması ihtiyaç duyulan bir kurum bulunduğunu vurguladık sadece bazı kulüpler bunu üstüne alındı. Sportif AŞ başkan vekilime seviyesiz söylemlerini kınıyorum. Biz futbolda hakkaniyet isteyen bir kulübüz. Futbolu sahada oynamaya devam edeceğiz.”

“Hepimiz için hakkaniyet istiyoruz”

Futbol sahada oynanmalı. İlgili kulübe geçen hafta sahada ihtiyaç duyulan cevabı verdik. Kulüpler Birliği’nde kullanılan üslup ve basına meydana getirilen açıklamaların üslubu oldukca değişik. Biz hepimiz için hakkaniyet istiyoruz.

Fenerbahçe ‘ye gönderme!

“İlgili kulübe, geçen hafta oynanan maçta ihtiyaç duyulan cevabı vermiştik. Bugün de ihtiyaç duyulan yanıt sahada verilecektir. Galatasaray’ın büyük taraftarı her insana korku verir. Yel kayadan toz alır. Ikimiz de kaya benzer biçimde Türk futbolunda varız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz