Okan Buruk ve Ayhan Akman, Galatasaray Kulübü üyesi oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve Futbol Direktörü Yardımcısı Ayhan Akman, sarı-kırmızılı kulübün üyesi oldu. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen berat törenine Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Okan Buruk ile Ayhan Akman’ın üyelik beratları Başkan Dursun Özbek tarafınca takdim edildi. 

Dursun Özbek, “Hem Okan hoca hem Ayhan hoca ikisi de Galatasaray’a senelerce hizmet etmiş mühim kişiler. Dolayısıyla Galatasaray Spor Kulübü’nde onların üye olması da oldukça önemliydi. Bizim dönemimize denk geldi. Bugüne dek verdikleri hizmetlerin üstünde bundan sonrasında da Galatasaray Spor Kulübü’ne üye olarak hizmet verecekler. Onların kıymetli sportif bilgileriyle Galatasaray’ın daha başarıya ulaşmış olacağına inanıyorum. Kendilerine de bu üyelik sürecinde başarılar arzuluyorum. Genel Kurullarda bulunsunlar ve Galatasaray’a hizmet etmekten de hiçbir vakit yorulmasınlar” ifadelerini kullandı.

ResimGalatasaray Te

Kulüp üyeliğinden dolayı oldukça mutlu bulunduğunu dile getiren Okan Buruk, “Ilk olarak başkanıma teşekkür ediyorum. Onun kontenjanından bu şekilde bir şerefe layık olduk. O yüzden oldukça mutluyum. Galatasaray’a futbolcu olarak hizmet verdim, şimdi teknik adam olarak hizmet veriyorum, üye olarak da uzun seneler Galatasaray’ın geleceği ve başarısı için hizmet ederim” dedi.

Ayhan Akman ise şunları söylemiş oldu: “İlk ilkin başkanıma ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Var olsunlar. Galatasaray’da futbolcu olarak vazife yaptım, hoca olarak vazife yaptım. Şimdi de yönetimsel bölümünde çalışıyorum. Galatasaray’ın neresinde olursa olsun görevi layıkıyla halletmeye çalışıyoruz. Bizi üyeliği layık görenlere, her insana oldukça teşekkür ederiz.”

Resim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz