Ali Çamlı: Berna başkan Kayserispor'dan kopamaz

10 Aralık günü muhteşem genel kurulu yapılacak olan Kayserispor’da Berna Gözbaşı, başkanlık görevini devredecek. Meydana getirilen istişareler neticesinde Ali Çamlı’nın başkan talibi olmasına karar verildi. Tek sıralama ile genel kurula girecek olan Çamlı, mevcut Başkan Berna Gözbaşı’na övgü dolu sözler sarf etti.

Niçin aday bulunduğunu ifade eden Ali Çamlı, “Ben arzu ederdim ki Berna başkan devam etsin. Bir bayan başkanın Kayserispor’un başlangıcında olması şehrimize ve takımımıza kıymet kattı. Fakat gelinen noktada Berna başkanın almış olduğu işi zirvede bitirme şeklinde bir karakteristik yapısı olmasından dolayı varını yok etmeyi göze alıyor. Yürüyen fabrikasında sorun yaşayabiliyor. Bunu dahi gözü görmüyor. Bu aşamada şehrin önde gelenleri ile oturduk ve Berna hanımın işlerini oldukça aksattığı gördük. Berna hanımın işlerine yoğunlaşıp tekrardan eski başarı göstermiş günlerine dönmesi adına bu şekilde bir karar alındı” dedi.

Berna Gözbaşı’nın, Kayserispor ile olan bağını koparamayacağını da söyleyen Çamlı, “Ben nasıl yönetimde yokken Berna hanımın yanında olduysam, o da yönetimde olmasa bile takıma destek verecektir, bizlerin yanında olacaktır. Berna başkan, Kayserispor’dan kopmaz, kopamaz” ifadesini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz