Beşiktaş'ta ikinci devre hazırlıkları başladı

Teknik direktör Şenol Güneş’in yönetiminde meydana getirilen antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman; ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışmasıyla başladı. Pas emek vermesi sonrası minyatür kale maçla devam eden antrenman, koşu çalışmasıyla tamamlandı. Basına kapalı idman, ortalama 1.5 saat sürdü.

Siyah-beyazlılar hazırlıklarına, yarın saat 11.00 ve 17.00’de yapacağı çalışmalarla devam edecek.

GÜNEŞ’E ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

Futbolcular, bir dönem öğretmenlik yapmış olan teknik direktör Şenol Güneş’in Öğretmenler Günü’nü çiçek takdim ederek kutladılar.

Futbolcuların takdim etmiş olduğu çiçeği kabul eden ve kendisi için hazırlanan pastayı kesen Güneş, oyuncularına hitaben yapmış olduğu konuşmada, öğretmenlerin evlatların hayatlarında mühim bir yere haiz bulunduğunun altını çizerek, “Öğretmenler geleceğin altyapısını oluşturuyorlar. Öğretmenlik yaptığım için oldukca mutluyum. Kısa bir dönem öğretmenlik yapmış olmama karşın öğrencilerimin başarılarıyla gurur duyuyorum. Aynı şey antrenörlük de ilgilendiriyor. İnşallah sizlerle birlikte başarıya ulaşmış oluruz. Ümit ederim gelecekte bugünkü durumunuzdan daha iyi yere geleceksiniz. Kazanmak, yitirmek futbolda var, ona takılmayın. Oyununuzu geliştirmek daha mühim. Hep onun peşinden gidin” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL, (DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz