Beşiktaş'ta hedef sol bek transferi

Beşiktaş ’ta aktarma önceliği sol bek olarak belirlendi. Sürem başlangıcında bu bölgedeki zayıf iradesi gidermek için aktarma edilen Masuaku, Teknik Direktör Şenol Güneş tarafınca beğenilmedi.

GÜNEŞ TALİMAT VERDİ!

Milliyet’in haberine nazaran; Tecrübeli teknik adam, bu mevzuda arayış için yardımcılarına yönerge verdi. Bir taraftan kendilerine tavsiye edilen adları inceleyen, öteki taraftan da kendi düşündükleri adaylar üstüne yoğunlaşan siyah-beyazlılar, Ümraniye’de hummalı bir emek harcama içine girdi.

Ümraniyespor ile oynanan ve 5-2 galibiyetle sonlanmış olan karşılaşmada, 45. dakikada Masuaku’nun yerine Ümit Meraş’ı alan Güneş, bundan sonrasında oynanan iki karşılaşmada da Kongolu oyuncuyu ekibe almamıştı. Bunun öne sürülen sebebi olarak da sakatlığı gösterilmişti.

ENZO DIAZ GÜNDEMDE

Kartal’ın düşündüğü adlardan biri de Arjantinli Enzo Diaz… CA Tallares Kulübü’nde vazife icra eden 26 yaşındaki sol bek, bugüne dek Arjantin haricinde bir ligde vazife yapmadı. Siyah-beyazlıların adaylar mevzusunda ince eğirip sık dokuduğu ifade edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz