Yunus Akgün'ün menajerinden açıklama: İlk 11 oyuncusu

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray ‘da minimum kazanan isimlerinden önde gelen Yunus Akgün, menajeri Necdet Ergezen vasıtasıyla hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi. Necdet Ergezen mevzuyla ilgili Sabah Spor’a açıklamalar yapmış oldu. 

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray’da Yunus Akgün’ün kazanılmış olduğu maaş ile ilgili iddialar gündeme gelmişti. Galatasaray’ın 800 bin TL ile minimum kazanan isimlerinden Yunus Akgün, menajeri Necdet Ergezen vasıtasıyla hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi.

İşte Necdet Ergezen’in açıklamaları:

Yunus, Adana Demirspor’dan Galatasaray’a performansıyla kendisini Süper Lig’de ispatlamış bir oyuncu olarak döndü. Şu anda ilk 11 oyuncusu ve gelişmeye devam ediyor, bu yüzden oldukca mutlu. Sözleşmesi ile ilgili kafasına taktığı bir durum yok bundan dolayı ortada hem bizim hem kulüp açısından herhangi bir sorun yok. Esasen geçirme süreci içinde Galatasaray da bu süreci oldukca yoğun geçirdiği için teknik olarak bir görüşme yapamazdık. Erden (Timur) Bey ile geçen hafta konuştuk, gelecek günlerde Yunus için bir görüşme gerçekleştireceğiz. Acelemiz yok, Yunus’la ilgili bir sorun olmadığını tekrarlamak isterim.’

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz