Antalyaspor’da Aziz Çetin yeniden başkan seçildi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor’un olağan genel kurulunda tek sıralama ile meydana getirilen seçimde Aziz Çetin tekrardan başkanlığa seçildi.

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un olağan genel kurulu Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Genel kurul, divan kurulunun oluşturulması ile başlarken, Antalyaspor A.Ş. Divan Kurulu, Kamile Yıldırım Gülgün başkanlığında, Burhanettin Çalım, Selin Tezel ve Can Atlı’dan oluştu.

TEK LİSTE İLE SEÇİME GİDİLDİ

Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk, Türk büyükleri ve şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulmasının arkasından İstiklal Marşı okundu. Genel kurulda, yönetim kurulu etkinlik raporu, mali tablolar, bilanço ve gelir tablosu okundu. 01 Haziran 2021 ile 31 Mayıs 2022 içinde vazife icra eden yönetim kurulu oy birliği ile ibra edildi. Mevcut başkan Aziz Çetin’in tek sıralama ile girmiş olduğu seçimide yeni yönetim kurulu belirlenirken, bağımsız denetim şirketinin belirlenmesinin arkasından tekrardan başkanlığa seçilen Aziz Çetin bir konuşma yapmış oldu.

“DALGALANMALAR YAŞANABİLİR”

Konuşmasına, Kurucu Başkan Atilla Vehbi Konuk ve Antalyaspor’un kuruluşunda emeği geçenleri anarak başlamış olan Başkan Çetin, 16 aydır vazife yaptıklarını hatırlatarak, “Geçtiğimiz sürem rekorlarla dolu bir sürem yaşadık. Bu sürem iyi başladık fakat futbolun içinde dalgalanmalar olabilir. İyi bir teknik ekip ve iyi bir futbolcu kadromuz var. Dalgalanmaların da kimi zaman yararını görüyoruz. Kimin yanımızda bulunduğunu, kimlerin ellerini ovuşturduğunu fark edebiliyoruz” dedi.

“BİR HAYALİMİZ VAR”

Görevde bulunmuş olduğu süre içinde yönetim ve denetim kurulunda yer edinen, sadece yeni yönetimde bulunmayacak olanların isimlerini tek tek okuyarak teşekkür eden Başkan Çetin, “Bugünden itibaren artan sorumluluğumuzu yeni yönetim kurulumuz ile omuzlayacağız. Tribünde bayrağını salladığım kulübüme ‘Var bir hayalimiz’ diyerek başkan oldum. Hayallerimizi gerçekleştirmek için buradayız” diye konuştu.

“BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

Bu yıl 1 kuruşun bile hesabını yaptıklarını ifade eden Başkan Çetin, “Ekonomik şartlar, dövizdeki yükseliş, euro bazlı giderlerimiz, TL bazlı gelirlerimiz sebebiyle bu yıl her zamankinden zor geçecek. Gelecek sürem daha kuvvetli bir Antalyaspor için bu sezonu oldukça dikkatli ve önlemli geçirmek zorundayız. Ya tek yumruk olup tüm engelleri aşacağız, ya da geçmişteki şeklinde kısır çekişmelerin içinde kaybolup gideceğiz. Yapacağız diye zaman geçirmeyeceğiz, yapacağız. Yapabiliriz, zira yapabileceğimize inanıyoruz. Her başarı hikayesinin arkasında yürekli kararlar alan birilerini görmüş olacaksınız. Bizlere yürekli kararlar aldıracak olan ise camiamızın bizlere olan inancı, itimatı ve desteği olacak. En büyük Antalyaspor” ifadelerini kullandı.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz