Jorge Jesus hakkında sürpriz iddia! Yanıt gecikmedi

Fenerbahçe ‘nin başarı göstermiş teknik adamı Jorge Jesus hakkında sürpriz bir iddiaya ortaya atıldı. Portekizli çalıştırıcının geleceği ile ilgili iddialara ise net bir cevap gecikmedi.

Portekiz basınından Record’un haberine bakılırsa Jorge Jesus’un Fenerbahçe’de mutlu olmadığı ileri sürüldü ve tecrübeli çalıştırıcının sözleşmesinin sona ermesinin peşinden Brezilya’ya geri dönebileceği açıklandı. 

Bununla beraber Jorge Jesus’un şimdiden Atletico Mineiro ile görüşmelerde bulunmuş olduğu da iddialar içinde yer aldı.

İddialara cevap

Sadece ESPN’de yer edinen habere bakılırsa ise Atletico Mineiro kulüp yetkilileri iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, ileri sürülen bilgilerin yalnızca “spekülasyondan” ibaret bulunduğunu aktardılar. 

Başkan Ali Koç’un hedefi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un hedefi ise Katar’da düzenlenecek olan Dünya Kupası için liglere verilen arada Jorge Jesus’un sözleşmesini yenilemek. Portekizli teknik insanın Sarı-Lacivertli ekiple olan sözleşmesi Haziran 2023’te sona erecek.

Fenerbahçe’de 4 ayda değişen futbol” target=”_self” style=”text-decoration: underline;font-weight: bold;”> futbol

Fenerbahçe’de Jorge Jesus fırtınası devam ediyor. Portekizli Teknik Direktör, yalnızca 4 ay şeklinde kısa bir süre içinde Sarı-Lacivertli ekipte büyük tesir yaratmayı başardı. Alınan başarı göstermiş sonuçların yanında oynanan futbolun da yardımıyla yandaş desteğini kısa sürede arkasına alan Jesus, taktik ve diziliş mevzusunda esneklik sağlamış oldu. Tecrübeli çalıştırıcı, bununla birlikte Fenerbahçe’yi Avrupa’nın en golcü takımlarından biri haline de getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz