Beşiktaşlı Ghezzal'dan sakatlık açıklaması!

Beşiktaş ‘ta Alanyaspor maçında sakatlanan ve oyundan çıkmak zorunda kalan Ghezzal, arkasından 5 maçı da kaçırmak mecburiyetinde bırakılmıştı.

8.haftada oynanacak Fenerbahçe derbisinde oynamak isteyen Ghezzal, resmi toplumsal medya hesabından bir izahat yapmış oldu.

Cezayirli yıldız son zamanlarda hakkında çıkan aktarma dedikodularına cevap verdi ve ” Her zamanki benzer biçimde %200’ümü vererek hazırlanıyorum” diyerek haberleri yalan olduğunu beyan etti.

Ghezzal’ın açıklamaları şu şekilde;

Bu şekilde bir izahat yapacağım asla aklıma gelmezdi fakat artık bazı mevzulara açıklık getirmem icap ettiğini düşünüyorum. Son zamanlarda toplumsal medyada oldukça fazla düzmece haberler görmeye başladık ve bizlere zarar vermek için yapıldığını belirtmek isterim. Taraftarımız bilsinler ki bu büyük kulübe her zamanki benzer biçimde %200’ümü vererek hazırlanıyorum. Teknik kurul ve sıhhat ekibiyle (hususi teşekkürü hak ediyorlar) bir an ilkin sahalara dönmem için elimizden geleni yapıyoruz. İyi niyetimden kuşku duyanlar için şunu hatırlatmak isterim ki son oynadığım Alanyaspor maçına sakat olduğum halde oynamak istedim ve bu sebeple dönem arası oyundan çıkmak zorunda kaldım. O günden beri hazır olmam için maksimum şekilde çalışmalarım devam ediyor. En kısa zamanda hazır olmak dileğiyle, tüm arkadaşlarıma ve hocalarıma desteğim devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz