Çaykur Rizespor Başkanı İbrahim Turgut'un Süper Lig inancı tam

Spor Toto 1’inci Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor ‘da kulüp başkanı İbrahim Turgut yapmış olduğu açıklamada, kulüp başkanlığı görevine ulaştıktan sonra çözüm bekleyen mevzularda mühim emek harcamalar yaptıklarını ve bazı alanlarda yenilikleri devreye soktuklarını söylemiş oldu.

Turgut, “Küme düşen bir takımın içinde bulunmuş olduğu travmatik durumu iyileştirmek adına büyük yazışma ağları oluşturduk. Olumsuzlukları ortadan kaldırarak hak ettiğimiz Süper Lig ‘e geri dönebilmek için yeni bir kadro kurduk. Çaykur Rizespor Kulübü, kurumsal bir anlayışla yönetilmektedir. Kulübümüzdeki çalışmaların tamamı ortak akıl ve istişare ile karara bağlanmaktadır. Kulübümüzde hiçbir alanda tek başına karar alma uygulaması yapılmamaktadır” diye konuştu.

“BEKLENMEDİK SONUÇLAR, BAZI ODAKLAR İÇİN SEVİNÇ KAYNAĞI HALİNE GELMİŞTİR”

Taraftarın beklentilerini karşılayabilmek ve ilke edinilen sportif hedeflere erişebilmek için fazlaca çalışmaya devam edecekleri ifade eden Turgut, “Geride bıraktığımız 5 haftalık periyodun taraftarımızı üzdüğünü biliyoruz. Fakat beraber yürümeye devam ederek büyük taraftarımızın desteğiyle Süper Lig’e ulaşacağımıza inancımız tamdır. Üzülerek görüyoruz ki; aldığımız beklenmedik sonuçlar, bazı odaklar için luk deposu haline gelmiştir. İçinde bulunduğumuz tinsel dayanışmadan rahatsız olan bu çevreler, toplumsal medya vasıtasıyla nifak tohumları ekmeye iş koşturmacasındadır. Çaykur Rizespor’un menfaatleri kapsamında tüm kararları ivedilikle alıp uygulayacak kararlığımız mevcuttur. Bizzat inandığımız, güvendiğimiz ve beraber çalışmaktan keyif aldığımız kıymetli yönetim kurulumuzla beraber taraftarlarımızın beklentilerini karşılayabilmek ve ilke edindiğimiz sportif hedeflere erişebilmek için fazlaca çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz