Beşiktaş'ta gündem Kaan Ayhan!

Ligin başlamasına oldukca kısa bir süre kalmasına karşın hemen hemen tamamlanmamış bölgelerini tam olarak takviye edemeyen Beşiktaş ‘ta büyük bir hareketlilik var. Siyah-beyazlı yönetim bilhassa teknik direktör Valerien Ismael’in ısrarla vurgu yapmış olduğu stoper sıkıntısını çözmek için çaba harcıyor.

KAAN AYHAN İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Takvim’in haberine bakılırsa yönetim ses getirecek bir hamleye hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar uzun süredir geçirme gündeminde yer edinen sadece yüksek maliyet sebebiyle vazgeçilen Kaan Ayhan için tekrardan düğmeye bastı.

YERLİ SIKINTISI VAR

Rıdvan Yılmaz’ın Rangers’a gidişinin peşinden takımın bir öteki genç adı Emirhan İlkhan’ı da Torino’ya kaptırmak suretiyle olan Beşiktaş’ta şu anda büyük bir yerli sıkıntısı baş göstermiş durumda.

Yönetim, Kaan Ayhan’ı geçirme ederek hem savunmaya mühim bir yıldız takviyesi yapmayı hem de yerli sorununa çözüm bulmayı hedefliyor.

GÖRÜŞMELER TIKANMIŞTI

Beşiktaş ortalama 1 ay ilkin ulusal futbolcu için Sassuolo ile sıkı pazarlıklar yapmıştı. Sadece İtalyan kulübünün 5 milyon Euro’dan aşağıya inmemesi sonrası görüşmeler tıkanmıştı.

Rıdvan Yılmaz ve Emirhan İlkhan’ı satışlarından 9 milyon Euro’nun üstünde gelir elde eden siyah-beyazlıların bu kez Sassuolo ile masaya oldukca daha kuvvetli bir halde oturacağı belirtiliyor.

Teknik direktör Valerien Ismael de Kaan Ayhan transferinin bir an ilkin bitirilmesini istiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz