İlhan Palut'tan, Abdülkerim Bardakcı açıklaması

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor , yeni sürem öncesinde hazırlıklarını sabah saatlerinde yapmış olduğu antrenmanla sürdürdü. İsmi büyük takımlarla anılan ve Fenerbahçe ile transferinde pürüz çıkmış olduğu öne sürülen Abdülkerim Bardakçı da çalışmada yer aldı.

Teknik direktör İlhan Palut, Abdülkerim transferinin gerçekleşmemesi halinde, yeşil-beyazlı takımda konsantre olup, olamayacağıyla ilgili gelen bir sual üstüne, “Ben, o bahsettiğiniz kırılmanın; gidemedim, burada konsantre olamam, yapamam durumunun olacağını düşünmüyorum” diye konuştu.

Kulüp olarak 27 yaşındaki savunmacının aktarma olması halinde alternatifler mevzusunda kendilerini hazırladıklarını ifade eden Palut, “Görüyorsunuz kendisi antrenmanda aslına bakarsan. Birebir sohbetlerimde Abdülkerim’in bir ürkü, telaş içinde olmadığını görüyorum. Doğal ki yöneticilerimizin sürdürdüğü bir süreç. Ikimiz de nasıl sonuçlanacağını bekliyoruz. Kendi takımımız adına da bunun alternatiflerini, çözümlerini Abdülkerim’in gidebileceği durumlarda kendimizi buna nazaran hazırlıyoruz. Fakat gitmezse ben, o bahsettiğiniz kırılmanın; gidemedim, burada konsantre olamam, yapamam durumunun olacağını düşünmüyorum. Aslına bakarsanız Abdülkerim ile burada devamlı söyleşi halindeyiz. İnşallah hem kulübümüz için hem onun için en hayırlısı olur” ifadelerini kullandı.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz