Mecnun Otyakmaz: İhtiyacımız olan bölgelere, her takımdan oyuncu alabiliriz

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) hususi açıklamalarda bulunmuş oldu.

Yeni TFF ve Kulüpler Birliği yönetimleriyle beraber kulüplerin sorunlarının çözüleceğini düşündüğünü söyleyen Mecnun Otyakmaz, “Ilk olarak Ahmet Ağaoğlu’na teşekkür ediyoruz. Oldukça yoğun bir emek verdi. Problemli bir süreçti. Seçimler, istifalar oldu. MHK, hakemler, gösterim gelirleri, bu mevzularda oldukça büyük emeği var, kendisine teşekkür ederiz. Ek olarak Ali Koç başkana hayırlı olsun. Önümüzde gene sıkıntılı bir süreç var. İnşallah sorunlarımızın çözüleceğini düşünüyoruz. Hem TFF hem de Kulüpler Birliği’nin yeni yönetimi sorunları çözecektir. Bizim gündemimiz yalnız seçimdi. Onun haricinde başka bir şey konuşmadık” diye konuştu.

“FAJR İLE DEVAM ETMEK İSTERDİK. ANCAK O FİYATI, O YAŞTAKİ BİR OYUNCUYA VERMEMİZ ÇOK MÜMKÜN DEĞİLDİ”

Takımın mühim isimlerinden Fayçal Fajr’ın Al-Wahda’ya imza atmasını da değerlendiren Otyakmaz, “Mühim bir kaybımız oldu Fajr ile ilgili. Bizim rakamımızın oldukça üstünde bir sayı teklif edilince Arabistan’a imza attı. Devam etmek isterdik. Sadece o fiyatı, o yaşlarındaki bir oyuncuya vermemiz oldukça mümkün değildi. Dolayısıyla ona başarılar diliyoruz. Emek harcamalar devam ediyor. Hocalarımızın yanına geçeceğiz. Telafi edecek portföy elimizde var. İnşallah bu tarz şeyleri gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

“İHTİYACIMIZ OLAN BÖLGELERE, HER TAKIMDAN OYUNCU ALABİLİRİZ”

Beşiktaş ‘ta forma giyen Salih Uçan’ın yanı sıra transferde adı kırmızı-beyazlı ekiple anılan Itimat Yalçın ve Oğuzhan Özyakup ile ilgili sorulan sual üstüne Otyakmaz şu cevabı verdi:

“Rıza hocamız, Beşiktaş camiasından gelen bir teknik direktör. Dolayısıyla öteki takımlarla olduğu benzer biçimde Beşiktaş ile de aramız iyi. Bu şekilde bir tutum olursa, fiyatlar da bizlere uygun olursa ihtiyacımız olan bölgelere, her takımdan oyuncu alabiliriz. Rıza hocanın Beşiktaş ile o şekilde bir görüşme yaptığını düşünüyorum. Bana bir şeyler söylemiş oldu. Fakat pek olacak bir şey yok diye düşünüyorum.”

Olgucan KALKAN – Ali DANAŞ / İSTANBUL,(DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz