Galatasaray'da Tudor gelişmesi!

Galatasaray Haziran ayında yapılacak başkanlık seçimine odaklanırken gelecek sürem takıma çalıştıracak isim için de iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son iddia ise Çizme medyasından…

İtalyanlar’a bakılırsa Sarı-Kırmızılılar, Verona ile olan sözleşmesi nihayetlenen Igor Tudor’u takımın başına getirmeyi planlıyor. Daha ilkin Udinese’yi de çalıştıran 44 yaşındaki teknik adam için Bologna’nın da istekli olduğu açıklandı. İtalyanlar’a bakılırsa Tudor, Bologna’ya bakılırsa Galatasaray’a fazlaca daha yakın… Bu sürem Verona ile 35 maça çıkan Tudor, 14 yengi ve 11 beraberlik aldı. Ligi 9. tamamladı. İtalya Ligi’nde bu sürem 1.51 puan averajı elde etti. Hırvat çalıştırıcı vatanımızda Karabükspor ve Galatasaray’ı çalıştırdı. 2017 senesinde vazife almış olduğu Galatasaray’da 34 maça çıktı. 1.79 puan averajı tutturdu.

CENK ERGÜN GETİRMİŞTİ

Bilinmiş olduğu şeklinde başkan adaylarından Eşref Hamamcıoğlu, Sportif Direktör olarak Cenk Ergün’ü düşünüyor. Ergün Tudor’u G.Saray’a getiren isim olarak biliniyor. Hem de öteki başkan talibi Dursun Özbek de Tudor’u göreve getirip peşinden Hırvat hoca ile yolları ayırmış ekibi Fatih Terim’e teslim etmişti. (TAkvim)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz