‘En Quality Teknik Direktör’ Abdullah Avcı!

Türkiye’nin önde gelen dergilerinden Quality of Magazine, geçtiğimiz günlerde 13. Quality Ödülleri’ni düzenlerken, ‘En Quality Teknik Direktör’ ödülünün sahibi olan şampiyon Trabzonspor ’un Teknik Direktörü Abdullah Avcı, takımın maç programı sebebiyle ödülünü almaya gelememişti. Derginin Genel Gösterim Yönetmeni Salih Keçeci, Başakşehir maçı için İstanbul’a gelen bordo-mavili takımın kamp yapmış olduğu otelde, Abdullah Avcı’nın ödülünü takdim etti. Ödül için teşekkür ederek sözlerine süregelen Abdullah Avcı, “Emeğinize sıhhat. Bundan evvelki gecelerinizde bulunmuştum fakat bu kez kupa maçın denk geldi. Buraya kadar geldiğin için oldukça teşekkür ediyorum. Sporda ve sanatta bu biçim ödülleri almak, bir sonrasına daha iyi hazırlanmak için daha iyi hissettiriyor. Ben de çalışmalarınızda size başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Mükemmel geçen bir sürem oldu”

Ligin son periyodunda yaşanmış olan puan kayıpları için de konuşan Avcı, “Futbolda bunlar var, dünyanın her ekibi dalgalanmalar gösteriyor. Trabzon şehri adına da, Trabzonspor adına da mükemmel geçen bir sezondu. Her insanın de saygısını ve sevgisini kazandığımız bir yıl oldu. Destek olan her insana teşekkür ederim” diye konuştu.

Sürem süresince taktığı kasketle ilgili olarak da tecrübeli çalıştırıcı, “Kasket çocukluğumuzdan bu yana kullandığımız bir şeydir. Trabzon şehri de buna son aşama destek verdi, onlar da kullanıyorlar. Son aşama keyifli” cümlelerine yer veren başarıya ulaşmış teknik adam, almış olduğu ödül için de, “Kupa almak da, ödül almak da emeğin, çalışmanın karşılığıdır. Emek vermenin, çalışmanın, 1 yıl süresince hedefi kovalamanın karşılığında, bu ödüllerin evinin bir köşesinde durması, kupa kazanarak Trabzonspor tarihinde bir yerinin olması, hikayenin olması, sonraki yarışlar için senin güne daha iyi başlamanı sağlıyorlar. Yeniden bu ödül için oldukça teşekkür ederim” açıklamasında bulunmuş oldu.

İHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz