Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza'dan sezon sonu paylaşımı

Süper Lig ‘de bu sürem istediğini elde edemeyen Beşiktaş ‘ta başarıya ulaşmış oyuncu Josef de Souza, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak, sezonun değerlendirmesini yapmış oldu. Brezilyalı futbolcu taraftarlara teşekkür de etti. 

İşte Josef’in yapmış olduğu paylaşımdaki açıklaması:

Sürem sonlandı. Maalesef ekip olarak fazlaca iyi geçen bir sezonun peşinden başladığımız bu sürem ekip halinde en fena sezonumuz olarak noktalandı.

Bu yıl fazlaca şey öğrendim. Hedeflere ulaşmanın tek yolunun fazlaca büyük fedakarlık göstermek bulunduğunu öğrendim. Bir ekibi şampiyon icra eden en mühim etmenlerden birinin alçakgönüllülük bulunduğunu öğrenirken, bununla birlikte kendini yukarıda görmenin de şampiyon bir ekibi yenik bir ekip haline getirdiğini öğrendim.

Gelecek sürem en temel hedefimiz bu yılki hatalarımızdan ders almak olmalı. Tüm bunların yanında mükemmel bir sürem geçiren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Stadımıza gelip bizi devamlı desteklediler. Devamlı Beşiktaş taraftarıyla ilgili fazlaca güzel şeyler duymuştum fakat bugün gördüm ki sizler bu kulübün en büyük mirasısınız.

2022/2023 sezonunda görüşmek suretiyle…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz