Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Şafak Mahmutyazıcıoğlu öldü mü?

Sunucu Ece Erken’in eşi ve Beşiktaş ‘ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğramış olduğu silahlı hücum sonucu yaşamını yitirdi. Beşiktaş Spor Kulübü’nde yönetim kurulu üyesi olarak vazife alan ve 1 senedir Ece Erken’le evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşlarında? Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu niçin öldü? İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili merak edilenlerin hepsi haberimizde…

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 senesinde Rize’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürüttü.

Ortalama 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden görevli yönetim kurulu üyeliği yapmış oldu. Türkiye’nin ilkin gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı icra eden Mahmutyazıcıoğlu, fazlaca sayıda davada deneyim elde etmişti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu boşanmasının peşinden meşhur sunucu Ece Erken ile 2021 senesinde yaşamını birleştirmişti. Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığı görevinde bulunmuş oldu. Ece Erken ile eşiyle olan evliliği ile son dönemlerde magazin gündeminde de yer edinen Şafak Mahmutyazıcıoğlu avukatlık yapıyordu.

ECE ERKEN İLE 7 AY ÖNCE EVLENMİŞTİ

Erken, eşi ile nikah fotoğrafını paylaşıp mutlu haberi toplumsal medyadan şöyleki duyurmuştu:

“Her insana merhaba, biz evlendik… Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize sonrasında dostlarımıza, sevenlere yanımızda olan her insana teşekkür ederiz.”

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı.

Vaka Bakırköy, Yeşilköy Mahallesinde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya bakılırsa, Cümbüş Sokakta bir balıkçıda bulunan Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na kimliği belirsiz şahıs ya da kişiler silahlı hücum düzenledi.

Hücum sonrası hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu meydana getirilen tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz