Mesut Bakkal, Denizlispor'un yeni teknik direktörü oluyor

Spor Toto 1. Lig’de zor bir dönemden geçen Altaş Denizlispor ‘da Serhat Gülpınar ve Fatih Tekke’nin arkasından dümene geçen üçüncü isim Mesut Bakkal oldu. Yeşil-siyahlı yönetim, Fatih Tekke’yle yolların ayrılmasının arkasından Yılmaz Vural, Kemil Özdeç ve Mesut Bakkal’la temasa geçti. Özdeş ve Vural’ın geçirme tahtasının kapalı olması sebebiyle teklifi reddetmeleri üstüne, Mesut Bakkal adı üstünde yoğunlaşıldı.

BUGÜN KULÜPTE İMZALIYOR

Yeni Çağ’da yer edinen habere bakılırsa; Mesut Bakkal’la meydana getirilen görüşmede el sıkışıldı. Bugün kente gelecek olan 56 yaşındaki teknik patron Mesut Bakkal, bugün kulüpte sözleşme imzalayacak. Denizlispor’u yakından takip ettiğini belirten teknik direktör Mesut Bakkal’ın adı son 3 senedir her teknik adam değişikliği sonrası Denizlispor ile anılmıştı.

Son olarak 2020-2021 sezonunda Süper Lig’de Erzurumspor BŞB’yi çalıştıran Mesut Bakkal, 16 maçta vazife almıştı. Bakkal, Denizlispor’da 1984-1988 arası 4 sürem ve 1991-1992 sezonunda Denizlispor’da futbol oynadı, 2008-2009 sezonunda Süper Lig’de teknik direktör olarak çalıştı, sürem sonuna kadar 16 maçta vazife alırken, yeşil-siyahlılar kümede kaldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz