Beşiktaş'ta kriz! Adem Ljajic, Douglas ve Lens ikna olmuyor!

Siyah-beyazlı yönetim; Adem Ljajic, Jeremain Lens, Douglas ve Fabrice Nsakala’yı en kısa sürede göndermek istese de bu adları ayrılığa ikna edemiyor. Kartal’da kadro dışı olan oyuncularla ilgili sorunlara bir türlü çözüm bulunamıyor. Siyah-beyazlı yönetim; Adem Ljajic, Jeremain Lens, Douglas ve Fabrice Nsakala’yı en kısa sürede göndermek istese de bu adları ayrılığa ikna edemiyor. Senelik tutarı net 3.2 milyon euro olan Ljajic ayrılık için 1 milyon euro istiyor.

Medipol Başakşehir’in ilgilenilmiş olduğu tecrübeli futbolcunun sezonun ikinci yarısı için alması ihtiyaç duyulan 1.6 milyon euronun 1 milyon euroluk kısmını talep etmiş olduğu ve geri adım atmadığı öğrenildi. Bu parayı ödemeyi kabul etmeyen Beşiktaş ’ın hiçbir ödeme yapmadan Ljajic’i göndermenin yollarını aramış olduğu kaydedildi. Lens ve Douglas ise tüm alacaklarının ödenmesini istiyor. Uzun süredir kadro dışı olan bu oyuncular aksi halde sözleşme feshine yanaşmıyor.

Süper Lig ’den bazı kulüplerin ilgilenilmiş olduğu Nsakala’nın da alacaklarını istediği belirlendi. Tecrübeli futbolcunun maddi mevzularda antak kalma sağlanması halinde takımdan ayrılmaya hazır olduğu ifade edildi. (Skorer)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz