Trabzonspor Yönetimi'nden ayrılan Sertaç Güven'den açıklama

Trabzonspor ‘da Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun yeni dönem yönetim ekibinde yer almayan Sertaç Itimat toplumsal medya hesabı üstünden açıklamada bulunmuş oldu. Yönetim haricinde olmasının hiçbir farkı olmadığını ve gerektiği takdirde Bordo-Mavililer’e hizmet etmeye devam edeceğini dile getiren Itimat şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli Trabzonspor Camiasına; Yönetim kurulunda bulunduğum süre içinde bir Trabzonsporlunun camiaya nasıl hizmet etmesi gerekiyorsa, en içten duygularımla, profesyonelce bu görevi yerine getirmeye çalıştım. Tek gayem Trabzonspor’u en iyi şekilde temsil etmek, hak etmiş olduğu noktalara taşımak ve camiamızla bütünleşmek oldu. 

Bu süre içinde yaptığım seyahatlerde, Edirne’den Yalova’ya Urfa’ya; Paris’ten Moskova’ya, Dubai’ye, her gittiğim yerde taraftarımızla bir araya geldim, çaylarını içtim, heyecanlarını özlemlerini paylaştım. Kişisel olarak yaptığım ve hayata geçirmeye devam edeceğim tüm etkinliklerde kulübümüzün ve ülkemizin geleceği çocuklarımızı, gençlerimizi hedef aldım. 

Şampiyonluk yolunda göreve devam edecek olan ve bayrağı devralacak olan yönetici arkadaşlarımıza tüm kalbimle başarılar arzuluyorum. Yönetim haricinde olmanın hiçbir farkının olmadığını göstereceğim bu süreçte, üzerime düşecek olan her türlü maddi tinsel görevi hayata geçirmeye hazırım. Sonunda Trabzonspor’umuzun kazanacağı bu yolda güvenli adımlarla yürümeye, savaşım etmeye ve gerekiyorsa kavga etmeye devam!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz