Sergen Yalçın'dan kadroda 2 değişiklik!

Başkan Ahmet Nur Çebi ile önceki akşam gerçekleştirdiği eleştiri zirvede, kendisine ve futbolcularına güvendiğini belirterek, görevine devam etmek istediğini dile getiren Teknik Direktör Sergen Yalçın yeni bir devrin kapısını açtı.

Yalçın, GZT Giresunspor’a şok halde 4-0 yenildikleri maçtan sonrasında Başkan Çebi ile durum değerlendirmesi yapacaklarını açıklayıp, çekilme sinyali vermişti. Sadece deneyimli hocanın bilhassa taraftarların toplumsal medyadaki yoğun desteği sebebiyle görevde kalmaya ve sonuna kadar savaşım etmeye karar verilmiş olduğu aktarıldı. Siyah-beyazlıların büyük desteğiyle göreve gelen Sergen Yalçın’ın onları yarı yolda bırakmak istemediği vurgulandı.

Kadroyu değiştirecek

Beşiktaş ’ın teknik patronu önümüzdeki eleştiri dönemde takımda bazı değişikliklere imza atacak. Buna gore Sergen Yalçın mental açıdan yıpranmış bazı oyuncuları dinlendirecek.

Genç oyuncular Can Bozdoğan ve Rıdvan Yılmaz’a tertipli olarak 11’de forma vermeyi planlayan Yalçın, alternatif oyunculara daha çok talih tanıyacak.

Ayrıca siyah-beyazlı hocanın takımda kadro dışı bırakmayı düşündüğü bir oyuncu bulunmuyor.

Sergen Yalçın dönem arasına kadar oynayacakları tüm maçları kazanarak ekibi tekrardan ayağa kaldırmanın hesaplarını yapıyor.

Çebi’den destek

Başkan Ahmet Nur Çebi ile Asbaşkan Emre Kocadağ dün sabah saatlerinde tesislere giderek, teknik kurul ve oyuncularla bir araya geldi. Antrenmanı izleyen ve oyunculara moral veren Başkan Çebi’nin gelecek günlerde tesis ziyaretlerini sıklaştıracağı ifade edildi. (Skorer)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz