Victor Nelsson: Galatasaray benim için büyük fırsat

Galatasaray ‘ın sürem başlangıcında Kopenhag’tan ekibine katmış olduğu genç stoper Victor Nelsson, yayıncı müessese beIN SPORTS’a bir röportaj verdi.

Galatasaray’a kupalar kazanmak için geçirme bulunduğunu ve Fatih Terim’in kendisi için bir baba benzer biçimde bulunduğunu belirten Nelsson, İstanbul trafiği benzer biçimde bir yoğunluğu yaşamı süresince asla görmediğini söylemiş oldu.

İşte Nelsson’un açıklamaları;

Futbola 4-5 yaşlarında oturduğumuz şehirde başladım. Okul dostlarımla birlikte oynuyorduk. 17 yaşıma geldiğimde Danimarka Ligi’nde oynamaya başladım. Sonrasında Kopenhag’da oynadım ve buraya geldim. Babam benim hocalığımı yapmış oldu. 4-10 yaş içinde oynadığımda babam benim hocalığımı yapıyordu.

Liderlik vasfı benim doğamda olan bir şey. Bu sorumluluğu saha içinde ve haricinde almayı seviyorum. Kopenhag, İskandinavya’nın en büyük kulüplerinden bir tanesi. Orada oynadığım zamanda Avrupa Ligi’nde çeyrek final oynadık. Oldukca büyük bir kulüp. Oraya geçirme olurken de doğru bir karar aldığımı düşünüyorum. Arkamda akrabalarım ve arkadaşlarımı bıraksam da benim için oldukça anlamlı bir başlangıçtı. 2 yıl süresince oldukça güzel tecrübeler edindim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz