Başakşehir Futbol Kulübü'ne yeni sponsor

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile YKT Filo vasıta kiralama şirketi içinde sponsorluk anlaşması yapılmış oldu. Firmanın Eyüpsultan’daki merkezinde meydana gelen sponsorluk törenine İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, YKT Filo Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ceylan ve yönetim kurulu başkan yardımcısı Ercan Ceylan ile turuncu-lacivertli futbolculardan Ömer Ali Şahiner, Tolga Ciğerci ve Atabay Çiçek katıldı.

Göksel Gümüşdağ, YKT Filo kiralama şirketiyle iki senelik sponsorluk anlaşması imzaladıklarını belirterek, “YKT vasıta kiralamada büyük bir filo şirketi. Kendileriyle çalışmaktan oldukça mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Mevcut oyuncularımızın ve hocalarımızın araçları YKT Filo tarafınca karşılanıyor. Başakşehir Futbol Kulübü şampiyonluk kazanmış, her yıl şampiyonluğu kovalayan, devamlı Avrupa’da bulunan bir ekip. Yalnız bu yıl Avrupa’yı yakalayamadık, inşallah bundan sonrasında hocamızla Avrupa’yı yakalayacağız.” ifadelerini kullandı.

YKT Filo Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ceylan, anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını dileyerek, “Başakşehir oldukça güzide bir kulübümüz. Daha ilkin ligde şampiyonluğu yaşamış ve bundan sonrası için de aynı başarıyı göstereceğini umut ediyoruz. Başkanımız Göksel Gümüşdağ’a ve hocamız Emre Belözoğlu’na başladığı yeni süreçte başarılar temenni ediyorum. Ümit ederim iş birliğimiz uzun seneler devam eder ve iki taraf için de hayırlı olur.” şeklinde konuştu.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu ise “Futbolda sponsorlukların oldukça mühim bulunduğunu düşünüyorum Bu yüzden YKT Filo kiralamaya ve kulübümüze bu iş birliğinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Sponsorluk töreni atılan imzaların peşinden, karşılıklı armağan takdimi ile sonlanmış oldu.

AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz