Yukatel Kayserispor Süper Lig ‘in 6’ncı haftasında konuk etmiş olduğu Galatasaray ‘ı 3-0 yenik etti.. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Ilk olarak oldukça mutluyum. Geçen hafta ikinci yarı kaybettiğimiz maçta oldukça üzülmüştüm fakat bunu telafi edeceğimizi söylemiştim. Fazlaca şükür sözümüzü tutmuş olduk. Bu maç ligdeki yerimizi belirlemek için oldukça büyük ehemmiyet arz ediyordu. Fazlaca şükür yerimizi belirlemeye başladık.” dedi ve ekledi:

‘Kayserispor, Galatasaray’ı son olarak benim doğduğum yıl olan 1974’te yenmiş’

”Bu galibiyetin benim için bir başka anlamı ise yaşım ortaya çıkacak fakat Kayserispor, Galatasaray’ı son olarak benim doğduğum yıl olan 1974’te yenmiş. Bugün bu galibiyeti takımın bana armağan etmesi ve ilk golün 38’inci dakikada gelmesi oldukça anlamlıydı. Bu sürem bizi buralara taşıyan hem teknik direktörümüze hem futbolcumuza hem de futbol direktörümüze ve beni yalnız bırakmayan yönetici kardeşlerimize oldukça teşekkür ederim.”

‘Bildiğiniz gibi başkanlığa geldiğimiz günde neredeydik’

”İnşallah Yukatel Kayserisporumuzu daha yukarılara hak etmiş olduğu yere çıkaracağız. Bildiğiniz gibi başkanlığa geldiğimiz günde neredeydik. Şimdi iki yıl sonrasında hak ettiğimiz yerde şehrimizi gururlandırmaya devam edeceğiz. Fazlaca zor günler de yaşamıştık. Bu güzel günleri görmek beni mutlu etti. İvmemiz artmaya devam edecek. Şehrimiz ve takımımız müthiş bir halde kenetlendi.” (DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz