Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir'den sert sözler! “Kimin kıvırdığı ortaya çıktı”

Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran’ın kendileriyle ilgili yapmış olduğu açıklamalarına cevap verdi. 

İşte Rezan Epözdemir’in açıklamaları:

Tahir Kıran, bizim Tahkim’i savcılığa yakınma etmediğimizi söylemiş oldu. Bakın 11 Ağustos’ta biz Tahkim Kurulu’nu yakınma ettik. Dosya numarasını da veriyorum, iyi takip etsinler. Tahir Kıran’ın açıklamaları tamamen manipülatif ve gerçek dışı ifadeler. Sizi ilgilendirmeyen bir dosyayı ilgilisinden fazla kovuşturmak önceki iddialarımızı güçlendiriyor. İlgilileri bu dosyayı bu kadar takip etmiyor.

Bugün bu meseleyle ilgili son kez konuşuyoruz. Sürecin daha da fazla etkilenmesini istemiyoruz. Sayın Tahir Kıran’ın açıklamaları gerçek dışıdır. Bir metinde okuyor aslına bakarsan. O metin de insanları yada kendisini yanlış bilgilendiriyor. 

Sansasyonel kaygılarla çıkıp izahat yapmıyoruz. Galatasaray Başkan Yardımcısına kimse şov yapıyor diyemez. Hepimiz haddini bilsin. Sayın Tahir Kıran’a bu ifadeyi iade ediyorum. Bu belgeyle kimin şov yaptığını hepimiz görmüş oldu.

Bir öteki husus, Sayın Kıran ‘Kıvırmasınlar, yalandan yere demeçler vermesinler’ şeklinde bir beyanda bulunmuş. Kimin yalan attığı ve kıvırdığı bu belgeyle ortaya çıkmış oldu mu? Çıktı… Kimin yalan attığını, kimin kıvırdığını belgelerle ortaya koyacağız.

Biz PFDK’yı da yakınma ettik. Onu da yapmadık diyebilirler. 27 Ağustos’ta şikayetimizi verdik. Başkanımız, Rizespor Başkanı’na dönemediği için özür dilemiş. Mevzuyla ilgili bir özür dilememiz yok. Fatih Hocamızla ilgili olumlu değerlendirmeler yapıyor. Başkanımız ve benle ilgili menfi sözleri var. Düne kadar Fatih Hoca ile ilgili sözlerini Türkiye biliyor.

Fatih Hoca bizim için oldukça değerlidir ve kıymetlidir. Teknik mevzularda tek yetkilidir. Galatasaray’ın yönetsel olarak tek patronu ise Sayın Burak Elmas’tır. Florya ile bizim aramızda ikilik yaratmaya çalışmasınlar, bunlar bizlere sökmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz