Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'dan sert sözler! “Oğulcan Çağlayan bizi yüz üstü bırakıp, gitti

Süper Lig ‘in Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor ‘da başkan Tahir Kıran, basın mensuplarının karşısına geçti. Kıran, Oğulcan Çağlayan transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuş oldu.

İşte Tahir Kıran’ın öne çıkan açıklamaları:

Biz her insana dost elini uzattık. Biz kimselerle savaşmak istemediğimizi söyledik. Fakat hakkımız yenmek istendiğinde de savaştan kaçmayız. Buna cesaretimiz de yüreğimiz de var. Rizespor’un hakkını hiç kimseye yedirmem! Bu kadar rahat.

Oğulcan Çağlayan, Rizespor’u yüz üstü bırakarak çekip gitti. Biz bahane üretmeden çözümün anahtarı olacağımızı söyledik. Hep çözümden yana olduk. Galatasaray Kulübü’nün şu ana kadar Tahkim Kurulu için yapmış olduğu hiçbir yakınma yok. Paramızı ödememek için yalandan demeçler veriliyor. Bu, Galatasaray’ı yönetenlere yakışmıyor. Galatasaray’ın hukuktan görevli yöneticisi Rezan Epözdemir tamamen şov yapıyor.

Ben Sayın Burak Elmas’ı 4 kez aradım fakat kendisiyle görüşemedim. Ertesi gün lütfedip beni aradı fakat konuşacak bir şey olmadığı için bu kez de ben telefonunu açmadım. Arkasından bana mesajlar attı, hepsi duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz