Alanyaspor'da teknik direktör adayları: Levent Şahin, Tayfun Korkut, Şenol Can

Alanyaspor yönetimi, zaman kaybetmeden teknik direktör adaylarını belirledi. Edinilen bilgilere bakılırsa, yönetimin; temasa geçmiş olduğu adaylar içinde Okan Buruk, Levent Şahin, Tayfun Korkut, Şenol Can ve Francesco Farioli bulunuyor. 

Alanyaspor yönetiminin takımın başına getirmek istediği adlar içinde en kuvvetli aday olarak Okan Buruk gözükse de tecrübeli teknik insanın yönetimden istediği senelik ücret ve aktarma şartının bu ihtimali zora soktuğu açıklandı. Alanyaspor eski destek antrenörlerinden olan Francesco Farioli’nin de hali hazırda Fatih Karagümrük’te vazife yapıyor olması sebebiyle Alanyaspor yöneticileri içinde bu durum etik olmaz düşüncesiyle negatif olarak karşılandı.

FAVORİ LEVENT ŞAHİN

Alanyaspor yönetiminde Levent Şahin, Tayfun Korkut ve Şenol Can’ın adı de masaya yatırıldı. Tayfun Korkut’un uzun senelerdir Süper Lig’den uzak olması, Şenol Can’ın ise Kasımpaşa’da da su yüzüne çıkan lisans problemi yönetime geri adım attırdı. Bu gelişmeler neticesinde, Akdeniz ekibinde ibre Levent Şahin’e döndü. 8 yıl süresince Fatih Terim ile beraber hem ulusal ekip hem de Galatasaray ‘da tecrübeler kazanan Levent Şahin, yönetimin en sıcak bakmış olduğu isim haline geldi. Turuncu-yeşilli yönetim kısa süre içinde takımın başına getireceği teknik direktöre karar verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz