Abdullah Avcı: Galatasaray maçına hazırlanacağız

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, deplasmanda 1-0 kazandıkları Giresunspor maçının arkasından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunmuş oldu.

Abdullah Avcı, “25 gün, 7 resmi maç. Bunların iki tanesi sertliği ağır maçlar. Internasyonal seviyede tecrübe kazanmamızı sağlarken o kadar da yıpratıcı oluyor. Özgüven yakalayabilmek, alışkanlık yakalayabilmek oldukça mühim. Yolumuz güzel yol. Bu küçüklere destek olsunlar. Trabzonspor büyük bir toplum. Bu yıl hedefe giderken en küçük detayı değerlendirmek istiyoruz. Ulusal takıma, Şenol hoca ve ekibine başarılar arzuluyorum. Dinlendikten sonrasında önümüzdeki Galatasaray maçına hazırlanacağız.” ifadelerini kullandı.

‘Saldırı etkisizdik’

Avcı sözlerini, “Saldırı adına oldukça etkisizdik. Skoru korumak istediler. Koruduktan sonrasında oynamak istediler. Araya girerken mükemmel bir yengi oldu. Giresunspor’un bu oyununun karşılığı bu değildi. Muhakkak karşılığını alacaktır. Serkan altyapımızdan yetişmiş ne süre vazife versem elinden gelenin en iyisini yapıyor. Yaşam, ciddi sakatlıklardan geçti ve oldukça çalışıyor.” şeklinde tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz